Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társasház, második beázás...

Társasház, második beázás után ha már nem fizet a biztosító, mert nem lett megjavítva a hiba forrása, akkor kérhetem-e a kártérítést a közösképviselőtől, aki a társasház pénzét kezeli?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ázol? A tető felől?

Akkor köteles megjavíttatni. Ha nem, akkor perled a házat.

Ha a fölötted lakó, akkor kulturált, ajánlott felszólítás után őt perled. Habár neki is érdeke, hogy javíttassa, mert ő is szétázik, és rá fog fizetni, ha beperled.

2022. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk,hogy nyugdíjassal van tele a társasház.


Én laktam ilyen albiban egyszer.Idősekkel volt tele.Semmit nem akartak megcsináltatni, igénytelenek voltak és fújtak arra, akinek több pénze volt.

Vagyis egyszer, de.Be akarták színeztetni a tömböt, de úgy,hogy szigetelés nem ment volna alá :)

2022. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pincém azott be, illetve nem csak az enyém, hanem vagy 4-ünké, mert az egyik esővíz elvezető cső elengedte valahol a tömítést.
2022. aug. 29. 00:20
 4/7 A kérdező kommentje:
A többiek pincéje igénytelen, de az enyém le lett vakolva meg glettelve és az alját szétáztatta a víz ami hozzám is befolyt.
2022. aug. 29. 00:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg fölszívta a fal a nedvességet.
2022. aug. 29. 00:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elég sok a nyugdíjas, vagy 40 éve ott laknak és egy forintot nem költöttek az épületre, csak a minimális közösköltséget fizették.
2022. aug. 29. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a házban van egy villamossági szaküzlet.

Szétázott az árukészlet, mert a szigetelés nem volt jó.

Kért javítást, nem tették meg, megcsinálta saját költségén, és benyújtotta a számlát.

Bejött, de évekig tartott neki.

(hogy miért, azt nem tudom.)

2022. aug. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!