Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen hely a női fiatalkorúak...

Milyen hely a női fiatalkorúak börtöne? Túl lehet élni gyenge fizikumu lányként?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
81%
Mit követték el te lyány?
2022. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
84%
A helyes kérdés 1-es, hogy mit akar el követni.
2022. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Jajj nem, nem rólam van szó!!

Bocsánat, ha félreérthetően fogalmaztam, vagy nem adtam meg a kellő információkat. Legjobb barátnőm kishúga, annyira nem kicsi, 17 éves, fűvel és egyéb erősebb szerekkel kereskedett, amiért még nem varták volna be de már büntetett előéletű

2022. dec. 4. 19:22
 4/67 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha a fűárulás közben tudott hősködni és nem zavarta, hogy emberek halhatnak meg miatta, akkor most is legyen hős.
2022. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
93%

Tudom, csak vicceltem.

Szóval, nemi erőszaktól nem kell tartani ha női intézetről van szó. (általánosságban) viszont verekedések, de föleg lelki bántalmazások lesznek, mert abban a női bántalmazok jelesebbek mint az elöbbibn, mert abban mi hímek viszük a pálmát.

2022. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Esetleg nem tudod hány ágyas szobák vannak úgy általában? Vagy hogy figyelembe veszik-e hogy fehért fehérrel, hasonló bűncselekményüt hasonló bűncselekményűvel rakják-e egybe?
2022. dec. 4. 19:30
 7/67 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
80%

Nem, nem veszik figyelembe, simán összeraknak egy fehér gyilkost és egy adő csaló cigányt.

És tudtommal vannak "szoba társak", hisz az "ilyeneknek" nem adnak egyszemélyes szállást.


Szerintem még a budi és ott lesz a cellában fal nélkül.

2022. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
78%
Az nem szálloda.
2022. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
34%
Magyarországon nem ismerik el a nemváltást, így nem fordulhat elő, hogy magukat transznak nevező férfi erőszakolókat raknak be mellé.
2022. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%
5-ös, nem kell nemierőkszaktól tartani? Dehogynem kell, a nők sokkal rosszabbak és kegyetlenebbek mint a férfiak. A megkeményedett kenyeret feldugják egymásnak, és ezeket nem élvezetből teszik, ezt a másik megalázásáért csináljak.
2022. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!