Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek én elvégeztem...

Ha valakinek én elvégeztem egy munkát amit nem hajlandó kifizetni és én googleba értékelésbe vagy facebook értékelésbe stb. leírom, hogy nem fizette ki a munkámat akkor rágalmazást követek el?

Figyelt kérdés

Adott egy cég akinek én elvégeztem egy munkát mint vállalkozó, azonban ő nem fizetett ki csak fizetés nélkül lelépett és azóta nem elérhető sehol, nem válaszol az üzenetekre, meg sem nézi.


Arra gondoltam, hogy google vagy facebook értékelésbe írok neki üzenetet, ahol leírom hogy nem fizetett ki csak eltűnt és hogy jó lenne ha minél hamarabb rendezné.


Ez tekinthető rágalmazásnak? Lehet ebből nekem problémám?


(Szerződés nem volt sajnos)


2022. dec. 14. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerződés, azaz nem tudod bizonyítani ezt az egészet, akkor sajna igen, simán rá lehet húzni hogy csak alaptalan rágalom, amit terjesztesz róla.
2022. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!