Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fiatal lány vagyok. Hozzá se...

Fiatal lány vagyok. Hozzá se szóltam egy 50 év körüli férfihez, és elindult felém hogy pofán b@sz, engem, úgy hogy a fejem leszakad. Ha nem lépek hátra megüt. Feljentem, van értelme ?! Kamera van a közelben.

Figyelt kérdés
Segítségét előre is köszönöm
2022. dec. 28. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem normális, ott azonnal hívni kellett volna a rendőrséget.
2022. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De beültek a kocsiba és elhajtottak. Esküszöm hogy hozzá se szóltam.
2022. dec. 28. 18:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy lát a kamera és akkor is jött felém, hogy "pofán b@sz", őt nem érdekli a térfigyelő kamera. Ha nem lépek hátra megüt.
2022. dec. 28. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Vannak elmebetegek, akik kiszámíthatatlanul viselkednek és bármire képesek.

Tegyél feljelentést, hátha bezárják és másokat már nem fog bántani.

2022. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha végülis nem ütött meg, csak akart, akkor is lesz belőle ügy?
2022. dec. 28. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van tanúd?

Egyébként szerintem a garázdaság így is megáll.

2022. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként siess, hogy még ne törlődjön a felvétel.
2022. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelents fel.

Nem csak magad miatt, hanem mert az ilyen őrült csak áldozatot keres.

2022. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még mindig sokkos állapotban vagyok.
2022. dec. 28. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Én megértem, hogy a kérdező eléggé lesokkolt ettől a jelenettől és így durvának hangzik. Viszont azt szeretném közölni, hogy amikor egy öreg nénike kezdett el csúnyákat szövegelni az utcán, akkor senki se gondolt garázdaságra, csak egy szimplán őrült nénire, aki meg van huzatva. De így, hogy egy 50 körüli pasi beszél csúnya dolgokat (mert nem ütötte meg a kérdezőt, hanem lelécelt) így már bezzeg garázdaság az eset. Bár a példámban amit írtam, ott a néni igazából csak pofázott, közel sem ment a másikhoz, de fenyegette, ha jól emlékszem. Bár mondjuk egy öreg nénikétől azért nem kell félni, de azért érititek remélem.


De ettől még a kérdező tehet persze feljelentést, azt nem akarom, hogy miattam ne tegyen és ha ez az illető bántana valakit, akkor az miattam legyen, mert miattam nem szól a kérdező a zsaruknak.


De ettől még ha mondjuk egy 18 éves nő mondott volna ilyet, akkor be lehetne tudni egy hisztis csajnak, akinek menszesze van, így meg már garázdaság is.


Szóval szólj kérdező szerintem is, de a másik fejének leüvöltése miatt azért kérdéses, hogy mi lesz ezzel az üggyel. De remélem, hogy nem ér téged ezután baj miatta.


És azt is reálisnak tartom, hogy ez téged eléggé felkavart, bár a sokkos állapot az túlzás, de hát ki mire hogy reagál. Ha nekem mondaná ezt egy emberke az utcán, tuti visszaszólok neki, aztán tán bunyó is lenne. xDDD Sőt, az a csoda ha nem lenne.


De jelentsd fel, abból bajod nem lesz, remélem.

2022. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!