Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lanyok, szerintetek is be...

Lanyok, szerintetek is be kellene vezetni a kasztralast mint buntetest bizonyos estekben?

Figyelt kérdés
Minap barati korben egy kisebb vita volt a temaban, Noi oldalrol eros tamogatottsaggal, (elsosorban fizikai golyotlanitas ertve ez alatt)
2022. dec. 29. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem születéskor kellene mert aki golyókkal születik az előbb utóbb erőszakot fog elkövetni a nők ellen.
2022. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DK-s ***** válasza:
62%

Ha a tesztoszteronszint csökkentése lenne a célod, akkor értelmetlen.


Kémiai kasztrálások mellett bebizonyosodott, hogy tesztoszteron pótlással a delikvens visszaállította a szintet, majd újabb bűncselekményt követett el.


Zsákutca.

2022. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel együtt a kézlevágást, az akasztást, a máglyán égetést, a lefejezést is. De a kolosszeumi játékokat is visszahozhatjuk.
2022. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Én férfi vagyok, de szerintem ha egy férfi erőszakosan aktusra kényszerített egy nőt, akkor ezért évekig börtönbe kerül, ahol zaklatni fogják, igazából még nagyobb fájdalmat fog átélni, mint amit okozott. Persze ezzel én most nem azt akarom mondani, hogy akkor erőszakoljon minél több férfi aktusra egy nőt, csak elmondtam a tényállást.


Szóval ha az elkövető büntetése a cél, akkor tulajdonképpen azt ezerszeresen is megkapja, inkább mondjuk hússzorosan. A későbbi esetek megakadályozása necces, mert nem lehet előre tudni, hogy mi lesz a jövőben. Persze vannak emberek, akik újabb áldozatokat keresnek, de az az idiótaság, amit a mai emberek tolnak, hogy úgyis meg fogja a jövőben tenni, az egy hülyeség. Saját példámon tudom ezt cáfolni, régen a családon belül durva verekedések voltak, amikben én magam is benne voltam, de ezeknek már vége. Volt azóta is kisebb balhé, de bőven nem olyan, mint réghen volt, és nem is lesz szerintem már sohasem.


De ha a fizikai kasztrálást vissza akarják hozni, akkor a kézlevágást ennyi erővel miért nem? Valaki mondjuk elköt egy autót, az azért eléggé nagy érték, nem csak párizsit lop. Akkor ha levágják a kezét, akkor sose fog már másik autót ellopni nem? Vagy jöhetne egy jó kis gijotin, vagy hogy hívják azt. (Mármint hogy írják le. xDDDD)


De amúgy azért nem mindegy, hogy egy férfi a buszon rácsap egy nő seggére, vagy az erdőben harmad magával aktusra kényszeríti. Mindkettő ocsmány dolog, viszont igazán az utóbbit tudom elítélni.


Költői túlzással élve, vagy akár túlzás nélkül a mai társadalomban egy nő fenekére rácsapni az súlyosabb erkölcsi probléma, mint megölni egy férfit.

2022. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem születéskor kellene mert aki golyókkal születik az előbb utóbb erőszakot fog elkövetni a nők ellen."


Ez le lett pontozva, de poénnak azért jó, ha poénként értelmezem. Sőt, mondok nektek jobbat, minden férfit meg kell ölni, és nuku zaklatás. Sőt, minden nőt is meg kell, és nincs szexmegvonás se. xDDDD

2022. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, de valami kínzás a kivégzés előttre jó lenne (bár az sincs már sok helyen...). Egy könnyű halállal ne ússzon meg senki semmit.
2022. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Én a szalafista iszlám bevezetését támogatom, csak hogy végre megtanulják ezek a drága nők hogy hol is a helyük.
2023. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy aki nyilvánosan mutogatja a nemi szervét annak vágják le/égessék le nemtől függetlenül.
2023. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de akkor a nőket is kasztrálják, akik palira veszik a férjüket, és a szeretőjükkel vagy egy random szépfiúval csináltatják fel magukat.
2023. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 everlight ***** válasza:
IGen,utána minden sértett nő akit megbánt az exe elmegy a bíróságra hogy megerőszakolták,és a fél ország kasztrálva lesz.
ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!