Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jellegi törvényekkel 4 órás...

Jellegi törvényekkel 4 órás állás mellett elkezdhetek egyetemet nappali jogviszonyban? (Természetesen ha a munkáltató engedélyezi illetve Jó kérdés hogy kell e engedélyeznie, de nem ez a kérdés, hanem)

Figyelt kérdés

A háttér az vagy a munkáltatóm betűről betölti a törvényt és nem szívat.


A masik kérdés hogy ez jogilag lehetséges e egyáltalán a másik kérdés hogy milyen előnyöket ad például plusz szabadság jár olyankor?

Gondolom diákbérlet jár és minden diákkal kapcsolatos ügy de ez még nem a munkahellyel kapcsolatos engem meg elsősorban az érdekel hogy munkahellyel kapcsolatosan milyen előnyei lesznek másodsorban az hogy milyen más előnyök lesznek az említett diákbérleten kívül.


2023. márc. 10. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vonulj be katonának. Annak van értelme, egyetemnek meg semmi.
2023. márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappali tagozat mellett is dolgozhatsz. Plusz szabadság akkor jár, ha tanulmányi szerződést köt veled a munkáltatód. Ha nem akkor a vizsganapokra kötelesek elengedni, igazolt távollét.
2023. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappali egyetem mellett jogilag lehet bármilyen állásod. Az, hogy diákként diákszövetkezeten keresztül IS foglalkoztathat, csak egy lehetséges opció. Most, hogy 25 alatt egyébként se kell SZJA-t fizetni, igazából nem is tudom, hogy van-e előnye.
2023. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 25.
2023. márc. 10. 08:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint hogy minek van előnye? Nappali jogviszonnyal azonnal olcsóbb lenne albérlet nemsokkal kb. 6000 Ft de az is pénz. Főleg egy 4 órás állás mellett ami sejthető hogy nem igazán fizet jól.
2023. márc. 10. 08:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!