Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi fajta LMBT-szabályoz...

Az alábbi fajta LMBT-szabályozásba belemennétek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

-A melegházasság státusza olyan marad, hogy államilag nem fogják üldözni, mondhatja magára két meleg/leszbikus, hogy össze vannak házasodva, csinálhatnak hozzá ceremóniát stb. de az állam erre nem adja az áldását, jogilag nem lesznek házasok


-A transzneműség egyáltalán nem lesz elismerve, mindenkit olyan neműnek tart nyilván az állam, aminek a szülész kimondta. Hermafroditáknál olyan nemű lesz amire jobban hasonlít, amilyenné babakorában jobban tudták faragni a nemi szervét. A nemváltás nem lesz lehetséges


-A "gyerekvédelmi törvényt" eltörölnék, szabadon mehetne a gyerekeknek bármilyen LMBT-tartalom, pont, mint a 90-es, 2000-es években


-Lazítanák az örökbefogadási törvényeket, két együtt élő férfi vagy nő nevelhetne gyereket egy háztartásban, de törvényileg csak az egyik lesz a nevelőszülője



2023. ápr. 10. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Konzervatív vagyok, támogatnám
Konzervatív vagyok, nem támogatnám
Liberális vagyok, támogatnám
Liberális vagyok, nem támogatnám
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

"-A melegházasság státusza olyan marad, hogy államilag nem fogják üldözni,"


Most sem üldözi senki. Nyugodtan csinálhatják a 4 fal közt


"mondhatja magára két meleg/leszbikus, hogy össze vannak házasodva, csinálhatnak hozzá ceremóniát stb."


Most is tehetik. Lehet fekete esküvő, wicca/ sátánsita szertartás a természetben


"de az állam erre nem adja az áldását, jogilag nem lesznek házasok"


Most is így van

2023. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

"A "gyerekvédelmi törvényt" eltörölnék"


Ilyet senki nem vállalna be, eleve volt már korábban is gyermekvédelmi törvény. A száma is 1997-es, a baloldali kormányzás idején született.

2023. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Akkor visszaállítása olyanra, mint 2009-ben volt.
2023. ápr. 10. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
1%

Mondj már nekem légyszíves lmbt tartalmat a 90-es évekből. Csak mert nem volt akkor még ilyesmi.

Otthon mindenki bohóckodjon úgy ahogy akar, de a társadalmat kíméljék meg ettől. Nem támogatom az elmebetegségek legalizálását. Mi lesz a következő? Hogy állatoknak, vagy tavirózsának képzelik magukat? És ahhoz is tapsolni kell majd?

2023. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Mondj már nekem légyszíves lmbt tartalmat a 90-es évekből."


Pl. a Cow and Chicken (Boci és Pipi) és az I Am Weasel (Én vagyok Menyus) rajzfilmek. Szabadon mentek gyerekeknek a Cartoon Network-ön meg a TV2-őn szombat reggel, pedig tele vannak meleg és transznemű utalásokkal. Pl. Bambula, a pávián sokszor női titulusokat használ magára (szakácsnő, királynő stb.), szerepel benne az ördög, a Red Guy, aki egyik részben férfi, másik részben nőiesebb szerepet vesz fel, sőt olyan rész is van, amiben "a sajtok királya és királynője."


A Pindúr Pandúrokban is szerepel egy ördögszerű figura, Him (Ő), egy dominaruhás, nőies hangú, de férfias viselkedésű karakter.



Ha ezen rajzfilmek manapság készülnének, a Fidesz tuti nem engedné őket be Magyarországra.

2023. ápr. 10. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

1. pont:


Felesleges ennyi mellébeszélést lenyomni ahhoz a kívánsághoz, hogy ne legyen melegházasság. Gyakorlatilag a leghomofóbabb országban is joguk van az embereknek melegházasságot imitálniuk.


2. pont:


Legjobb az lenne, ha az állam nem tartaná számon senkinek sem a nemét. Teljesen felesleges információ bármilyen szempontból.

2023. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
99%
Mondok egy egyszerűbb megoldást: mindenkinek járjanak ugyanazok a jogok nemtől és szexuális beállítottságtól függetlenül :)
2023. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk az kéne , mint a nem primitív alja országokban, hogy nem nemtől, meg attól függenek a jogok hogy kivel kefélsz (természetesen addig amíg nem erőszakról van szó, de ott meg tök mindegy hogy homo vagy hetero az elkövető). Minden más elfogadhatatlan.
2023. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Én egyedül a hármasat támogatnám
2023. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"mondhatja magára két meleg/leszbikus, hogy össze vannak házasodva"

"az állam erre nem adja az áldását, jogilag nem lesznek házasok"

Akkor mégsem házasok.

2023. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!