Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Előfordul, hogy bíróságon van...

Előfordul, hogy bíróságon van lufi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy büntető bíróságon, ha épp a bíró vagy a jegyzőkönyvvezető születésnapja van éppen, akkor előfordul, hogy a bíró asztalánál van lufi és közbe úgy zajlik az elôkészítő ülés vagy a tárgyalás?

Virágot már láttam.



2023. jún. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fordul elő
2023. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem jellemző, de elviekben nem is lehetetlen.
2023. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
fingópárnát is vihetsz, az is lufi :D
2023. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én bírósági dolgozó vagyok. És hidd el, hogy a tárgyalótermekben ilyen nem fordul elő. Virág és desszert a kollegaktol előfordul, kizárólag az irodai helyiségekben, ahova más nem léphet rajtunk kívül.
2023. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.


A tárgyalás rendjét és a méltóságát meg kell tartani és ezért az eljáró bíró a felelős.

Akármilyen szülinap is van, a tárgyalóban semmilyen olyan dolog nem lehet, ami nem kell az adott ügy tárgyalásához.


Engem az elnököm egyszer azért figyelmeztetett, mert az öltönyömhöz és fehér ingemhez világos nyakkendőt kötöttem. Merthogy sötét kell.....és talárom akkor éppen nem volt.


Azt mondta, hogy vagy kérek kölcsön sötét nyakkendőt vagy talár.

(Mondjuk tényleg van erről egy OBH utasítás....)


Akkor szerinted a lufival mi a helyzet, kérdező?

2023. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!