Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha háború lenne akor mint...

Ha háború lenne akor mint büntetett előéletű ember is bevonulhatnek a hadseregbe ? Lenne lehetőség fegyvert fogni felfüggesztett buntetes alatt?

Figyelt kérdés

Mert béke időben nem lehet .de ilyenkor remélhetőleg mások a szabályok.


Én örömmel mennek a frontra ilyen esetben nekem nincs vesztenivalo

És sok volt vagy jelenlegi bűnözőnek sincs.


2023. jún. 20. 18:55
1 2 3
 1/21 MDaniel98 ***** válasza:
51%
Ha kelleni fog az ember nem fogják nézni ki vagy. Lásd.: Wagner-féle börtönsorozások.
2023. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Ha megtàmadnának az oroszok, vagy ov hívná be őket, akkor nem sorozott állomány szállna szembe velük, hanem a nato profi katonái.

Elnezve a ruszki sereg eddigi "produkcióját" a teljes felszámolásukhoz nem kellene eljutni a sorozásig.

6 hónap alatt legyalulná a nató és az usa hadserege az egész barbár szovjet hordát.


Sorozottak bevonása nélkül.

2023. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 DK-s ***** válasza:

Vannak munkaszázadok is, azokba kerülnének.


Én is büntetett előéletű vagyok, és tudom hogy nem lenne szerencsés ötlet fegyvert adni a kezembe.

2023. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3# miért nem volna szerencsés?


Én hűséges lennék a magyarokhoz viszont semmilyen egyezmény vagy erkölcsi agaly nem kötne. Ez szerintem hatékonyabbá tenne .


Ellenséggel szemben könnyedén elvegeznem a piszkos munkát amit mondjuk más nem akar .

Ilyen feladatban nagyon jó lennék.

2023. jún. 20. 20:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Rakétákkal..drónokkal...repülővel helikopterrel vívják a csatàt.

Ritka az ilyen hogy fész tu fész tűzharc.

Ezért is nem tanítanak a katonáknak kézitusat vagy késharcot....mert màr felesleges.

Szóval ne álmodozz

Ninvsen ilyen összecsapás.

2023. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azért Bahmutnal is inkább az élő erő számított nem a technika .


Városi harcban jól jön.

2023. jún. 20. 20:54
 7/21 DK-s ***** válasza:
100%

#4-nek (kérdezőnek):


"semmilyen egyezmény vagy erkölcsi agaly nem kötne."


És innen már csak egy lépés hogy bárkit kiiktass, aki az életedet veszélyezteti. Mint például egy dilettáns felettesed.


A büntetett előéletűek túlnyomó többsége öntörvényű. Látszólag engedelmességre bírhatod nagy részüket, de időzített bombák. A folyamatos fenyegetettség egy civil esetén engedelmességet eredményez, a tekintély-tisztelet elvén.


Hallottál már tekintély-tisztelő bűnözőről? XD


Azért dögöljek meg, mert egy felettesem idióta? Agyonlőném a p'csába, majd dezertálnék. Ha adott helyzetben engedelmeskedem, szinte biztos hogy megdöglök. Ha lelövöm és menekülök, akkor van esélyem.


A hadsereg sohasem szerette a gondolkodni, mérlegelni képes egyéneket.

2023. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7#Mert sokszor alkalmatlan egyének vezetik őket.

Ha az egyén megerti hogy fontos az áldozat akor hajlandó áldozatot hozni de ha értelmetlenül küldik meghalni az már más.


Egy ilyen büntetett előéletű egységnek más vezetés kell mint egy rendes egysegnek vagy ilyen Wagner vagy Sztálin típusú agyon lövünk mindenért stílus. Tömeges rohamokhoz


Vagy szabad kezet adni nekik pl a helyi partizanmozgalmak elleni küzdelemben vagy vonalak mögötti terrortamadasok partizán akció.

Tisztek gyilkolása olyan feladatok ahol nem kell a szigorú hierarchia hanem lehet saját fejből dolgozni .

2023. jún. 20. 23:30
 9/21 DK-s ***** válasza:

#8-nak (kérdezőnek):


"Mert sokszor alkalmatlan egyének vezetik őket."


Már ezért a mondatért golyót kaphatnál éles helyzetben. Pont erről beszéltem. ;)



Ezen kívül a büntetett előéletűek legtöbbje egy erkölcstelen, gátlástalan érdek-ember. Én legalábbis az vagyok, és akiket eddig megismertem, azok is. Szabad kezet adni egy ilyen embernek? Bármiben is?


Inkább távol tartják az engedelmes birka-csordától. Golyófogónak sem lehet használni, mert meleg helyzetben simán átállnának.

2023. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 DK-s ***** válasza:

Ismét #8-nak:


Ezen kívül a volt sitteseknek természetes a hierarchia kialakítása, és abban minél magasabb pozíciót kiharcolni. Ha gyengeséget tapasztalnak, azt azonnal kihasználják.


Bárkivel szemben.


Nem csapatjátékosok.

2023. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!