Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be perelhetek egy iskolát?...

Be perelhetek egy iskolát? Létezik kár térítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előző középiskolámmal problémák adódtak, valami oknál fogva el írták a kiállított bizonyítványomat és sajnos e-miatt egyik iskola sem fogadta el ezért ebből adódóan nem tudtam el kezdeni az előző tanévet és kárba veszett egy évem. Ez azért is az ő hibájuk, mert tavaly augusztus óta az az iskola elérhetetlen számomra, konkrétan semmibe vesznek, ezeregy e-mailt, telefont ejtettem de nem nagyon kaptam szinte semmire sem választ. Odáig jutott az ügy hogy a bizonyítványomat postai úton meg kértek hogy küldjem el és majd ők kiállítanak egy javított példányt de sajnos amióta el küldtem (október) azóta abszolút semmi, pedig postai úton is rengeteg levelet küldtem.

Nem régiben fel vettem Ombudsman-nal a kapcsolatot és a segítségét kértem.

Nagyon nem vagyok jártas ilyen témában, de lehetséges hogy kártérítést követeljek az iskolától? Mégpedig az elrontott bizonyítvány javítás elmulasztása végett is és azért is, mert ekkora tortúrát csináltak és miattuk kellett évet kihagyjak? (Megjegyzem hogy fizetős volt maga a középiskola és közel egy millió forintba került, míg ott tanultam.)


Köszönöm előre is!



2023. júl. 5. 03:16
 1/4 47. ***** válasza:
100%
Igen beperelheted. De előbb azért, hogy ilyen helyeírással túljutottál a 6. osztályon.
2023. júl. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bástya, 1 milláért megtanítalak helyesen írni.
2023. júl. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem direkt csinállta a sorosista Brüsszellita dollár Baloldali náci tanár....
2023. júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha alapítványi.
2023. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!