Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az öcsémet gyermek táborba...

Az öcsémet gyermek táborba küldi a bíróság már egysszer volt egy hettet amiert nem járt suliba és rosszat tett most is kénne mennie de már nem akkar!! Ha nem megy el mi lehet a következmény? Azóta semmi rosszat nem csinált ám

Figyelt kérdés
SOS
2023. júl. 6. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Etnikum
2023. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Azóta semmi rosszat nem csinált ám" Akkor nem az "azota" történtek miatt kell résztvennie a táborban.
2023. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ès ha nem vesszrészt?
2023. júl. 7. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak menjen el, jót fog neki tenni! Te meg mehetsz helyesírás táborba.
2023. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj, remélem, hogy nem abba a táborba megy, ahová az én lányaim. Én kőkeményen kifizettem 106.000 ft-ot a két sulis táborért, gondolom a kedves tesód meg ingyen lebzselne ott. Ne is menjen. Minek? Jól elvagytok ti a "kis" családotokkal.
2023. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenki manipulál de a válasszt senkisem irja meg arra ami valóban érdekel! (BAJ LESZ HA NEM MEGY? Erre adjatok választ ne arra amit senki nem kérdezet!!! Helyesirasi tábor?

Szlovák vagy Szlovák nem tudok magyarul irni helyesen!!

2023. júl. 9. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "táborba küldi a bíróság"?


Milyen tábor ez?

Vagy mit értesz pontosan "gyermektábor" alatt?


Csak hogy megértsem, kérdező!


A szülők többnyire, általában pihenési, nyaralási célzattal küldik a gyerekeiket táborba...Vagy éppen ki miért.....


DE az igazságszolgáltatás kis hazánkban egyetlen gyereket se küld semmilyen táborba....

2023. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam ilyet, hogy bíróság gyereket táborba küld, mert rosszat csinált. Szerintem félreérthettél valamit.
2023. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!