Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a dél-koreai cég már...

Ha a dél-koreai cég már kivitelezés közben átvágta a saját alvállalkozóját, mit lehet tőle majd később várni?

Figyelt kérdés

[link]



Ilyeneknek pitizik az Orbán rezsim. Összenő, ami összertartozik!!!


Azt is hallottam már, hogy nemcsak az építésben nem lesz nagyobb szerepe a magyaroknak, de a dolgozók sem a helyiek közül kerülnek majd ki.



2023. júl. 25. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
4%

Sok hülyeséget beszélnek az emberek, ne foglalkozz vele.


Két korai cég egymás közötti vitájában meg nem egy elfogult telex interjú után lehet majd tisztán látni.

2023. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A multicégek már csak ilyenek.


"Azt is hallottam már, hogy nemcsak az építésben nem lesz nagyobb szerepe a magyaroknak, de a dolgozók sem a helyiek közül kerülnek majd ki."


Ez így van, özönlenek majd a filippínó vendégmunkások.


Egyébként számomra teljesen világos, hogy mi itt a nagy terv: a csuti fíreg már eldöntötte, hogy kilépünk az EU-ból, és most azért van ez a sok távol-keleti beruházás, hogy ezzel kiváltsák a nyugati tőkét, szép lassan leváljanak a Nyugatról és átnyergeljenek a Keletre.


A 26-os választások után gyorsan megtörténik majd az EU-s kilépés.

Addig nem valószínű, mert egyrészt az átállás addig nem megy végbe, másrészt meg nem akarják a fél országot felhergelni maguk ellen a választások előtt.

2023. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, hogy a debreceniek egyhangúan kimondták hogy nem akarják ezt a szart, a csúti tetű meg azért is megépítteti. F*sza kis kormány ez, látszik mennyire számít neki a nép akik "megválasztották", a birka magyar meg tűri.
2023. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!