Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Várhatóan mennyit kaphat a...

Várhatóan mennyit kaphat a csávó aki megölte a barátnőjét Angyalföldön?

Figyelt kérdés
Most olvasom hogy végre elkapták. Mennyit fog kapni legnagyobb eséllyel?

2023. júl. 25. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
54 ezer forintot.
2023. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem sokat. Családon belül maradt.
2023. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet megmondani. Bármit-bármikor elő lehet húzni ebben az ügyben, szóval még az is elképzelhető, hogy nem kap komolyabb büntetést.


Az is lehet, hogy nem fogja kibírni az ítélethozatalig, vagy "nem engedik" neki, hogy kibírja addig. Ha érted...

2023. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Fideszes.

Fel fogják menteni.

2023. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
A minősítéstől függ. Ha rá tudják verni az aljas indokból, különös kegyetlenséggel, akkor 20 év körül. Ha kimagyarázza hogy hirtelen felindulásból történt, akkor 8-10 évvel megússza. Én felfüggesztettet adnék neki....nyakán egy kötéllel a meggyfára.
2023. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fehér, magyar(?), mindenesetre nem cigány,úgyhogy sokat, jól megmázsálják majd.

A cigánysoron, vidéken, sz@rabb környékeken mindennapos dolog a gyilkosság. Megölik az asszonyt, az asszony az embert, magyar öregeket, gyakran rablással, nemi erőszakkal kombinálva. El sem jut a médiába, nincs hír értéke. Pár évet kapnak.

Ez kap vagy 10-et,ami amúgy kevés szerintem. De bent köcsög lesz, a nagyidősök közé kerül, szinte csak cigányok vannak.

2023. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 47. ***** válasza:
0%
Ha azt mondja, hogy átesett a vak komondoron, akkor semmit.
2023. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Justinianus ***** válasza:
80%

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt életfogytig tartó szabadságvesztés. Legkorábban 30 év múlva bocsátható feltételes szabadságra.

Tíz év közügyektől eltiltás.

2023. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

20:10


Miből gondolod, hogy Fideszes? Az, hogy egy kormányzati szervnél dolgozott az nem jelent semmit. Főleg, hogy már hónapok óta kirúgták onnan.

Én is dolgoztam ilyen helyen, de az alkalmazottak közt több ellenzéki volt, mint Fideszes. Ha politikus lenne vagy stróman még érteném az érvet, de ő csak egy egyszerű alkalmazott lehetett ott.

2023. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
9: Bár nem én vagyok 20:10, de aki a fidesznek dolgozik, az fideszes. Közreműködik abban, hogy ez a foshalom működjön. Plusz, attól hogy kirúgták még simán elképzelhető, hogy tud dolgokat, amiket esetleg elcsiripelne a nagy mentális nyomás hatására. Soha nem lehet tudni.
2023. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!