Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hat és fél évet ki lehet...

Hat és fél évet ki lehet bírni börtönben?

Figyelt kérdés

Óriási bűncselekménnyel vádolnak, viszont ártatlan vagyok, nem követtem el a terhemre rótt cselekményt. Nem emberölés, hanem egészen más a vád. Balatoni luxusvillák, vagyonelleni bűncselekmény, sokszoros halmazat. Többet nem kívánokírni. Nem lehet bizonyítani, hogy bűnös vagyok, de az ügyész váltig állítja. Több tanú, rengeteg okirat bizonyítja hogy nem követtem el bűncselekményt. Vádirat megvan, az ügyészség 10 év szabadságvesztést indítványoz börtönben, annak 2/3 része után feltételesen szabadlábra bocsátás, (ami azt jelenti 6 év 6 hónapot kell bent lenni. Valamint ehhez igazodó közügyektől eltiltást.

Tagadok teljesen. Nem tudom mikor lesz előkészítő tárgyalás, de még idén biztos. Két dolog van előttem, vagy elítél a bíróság, vagy felment. 50%, hogy elítél, 50% hogy felment, ezzel a tudattal vagyok, úgyhogy félek is, meg nyugodt vagyok. Ha esetleg az történne, hogy elítél a bíró és 10 évre az ügyészség indítványával együtt, akkor ki lehet e bírni 6 év 6 hónapot a börtönben? Van, aki azt mindja, az sok, van aki azt, hogy persze hogy ki, ugyanis mindig mindig egy nappal kevesebb a szabaduláshoz. Mannyire igaz, hogy ennyi idő alatt egy teljesen ép elméjű ember is megzakkan és nem bírja ki?



2023. júl. 28. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Van akinek meg se kottyan,mások meg már az előzetesben is összeroppannak.
2023. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó csaj leszel, már várunk téged.. Szeressük a sikkasztókat!! töltőd a cigit majd miközben téged töltenek
2023. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A bebukottak című alkotás neked való https://www.youtube.com/watch?v=WciRV3ESg_U
2023. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha valakit ártatlanul ítélnek el, az tuti belezizzen.
2023. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze ártatlan, itt mindenki ártatlan...
2023. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Na jó, de melyik börtönbe?
2023. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az hogy az ügyész kitalálta hogy te vagy önmagában nem lesz elég. Rád is kell bizonyítani valahogyan, például tanúkkal, kamera felvételekkel amiken egyértelműen látszódik hogy te vagy, stb..


Mi lett amúgy azóta?

2023. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépj be a Fideszbe. Volt már valaha is olyan, hogy egy fideszest bíróság előtt elítéltek?
2023. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!