Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell tennem, hogy ne...

Mit kell tennem, hogy ne vonjanak felelőssègre?

Figyelt kérdés
4. Emeleten lakok. Az erkèly korlátját szeretnènk festeni. Az alattunk lèvővel megbeszèltem, kapnak tőlünk takaró fóliát. Viszont az alattunk van a bejárat ès ott parkolnak (szabâlytalanul szerintem) ha leesik a festèk akkor felelőssègre vonhatnak? Elèg ha kiírom? Vagy mi a menete ennek? Mert nem akarok 1:kárt okozni 2: fizetni sem szeretnèk.
2023. júl. 31. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég, ha kiírod.
2023. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd le az ecsetet a doboz oldalán, hogy ne csepegjen.
2023. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda írd ki ahol az autók parkolnak, de nem árt ha lent is teszel egy fóliát ha mégis áll oda kocsi.

400Ft-ért tudsz venni egy 20nm-es fóliát. Azt 2-3 autóra is rá tudod teríteni és kevés nehezékkel ott is tudod tartani, pl. kis homokot teszel zacskóban rá ami ott tartja, de nem sérül tőle a kocsi.

Én jártam már úgy, hogy kiejtettem az ecsetet a korlát festésekor. Az hiába esett az alattam levő korlátra, tovább pördült és még lejjebb okozott kárt a száradó ruhában. Jobb megelőzni a bajt ha tudod, mint utána szabadkozni meg fizetni az okozott kárt. Utána is ott fogtok lakni és egymás szomszédjai lesztek.

2023. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezèrt is írtam ki a kèrdèst :)
2023. aug. 1. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!