Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tóth Gabi rágalmazás/becsülets...

Tóth Gabi rágalmazás/becsületsértés , lehet-e belőle valami ?

Figyelt kérdés

Sziasztok , nagyon kellemetlen , de csak kíváncsiságból megkérdezem itt is.


A mai nap már a 20. Tóth Gabi hírt láttam , aki követi a híreket/hírportálok/médiát az tudja hogy manapság nagyon megy Tóth Gabi válása, engem különösképpen nem zavar egyébként de ez alkalommal az egyik kommentelőnek kifejtettem (véleményem szerint értelmesen) hogy engem baromira irritál és nagyon unalmas már hogy Tóth Gabi folyik a csapból is DE nem használtam egyetlen ocsmány szót se, nem szidalmaztam, nem k*rva anyáztam...stb.


Ő azonnal aztmondta hogy hát Ő Tóth Gabi valamiféle rokona és becsületsértésért feljelent és a nyomozók előtt lesz az arcom, majd mielőtt ki tudtam volna fejteni részletesebben a problémám , az egész poszt törölve lett, a hölgyet nem tudom elérni mert feltételezhetően letiltott , a pontos beszélgetés igy nincsen meg.


A kérdésem az lenne hogy szerintetek ebből tényleg lehet ügy , akár komolyabb fegyház , szabadságvesztés, pénzbírság.


Válaszaitokat előre is köszönöm !



2023. aug. 17. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérlek, az legyen az utolsó kívánságod, hogy a médiából írják ki Tóth Gabit! Akit érdekel, menjen el a koncertjére, de orrba-szájba ne nyomja a média, hogy éppen kivel van, hol, mit csinál. Egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá, de a neten böngészve éppen csak receptoldalon nem nyomják a képembe a művésznőt. Azt sem értettem,hogy egy értelmes, jó pasi, - aki zsidó - hogy választhatta?
2023. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudj, írsz te mindent mindenkinek, interneten jó nagy pofád van, aztán ha valaki szól, hogy helo allitsal magadon mert szól a jardnak teleszrod a gatyádat aztán sírva teszed fel ezt a kérdést.. természetesen most ebből nem lesz semmi, de gondolkozzal már mielőtt cselekszel! Amúgy meg ha ennyire nem érdekelne teged Tóth Gabi, akkor nem vele foglalkoznal, plane nem kommnetelgetnél! Neked nincs életed! Vagy olyan unalmas szr h másokkal foglalkozol. Jól beszrtal most, ezért nem kell neten pofázni baromságokat! Meg meg hazudós is vagy, mert azt állítod nem érdekel közben meg beleállsz.

Magaddal foglalkozz és ne irogass neten, mert könnyen járhatsz hasonloan!

Hulyegyerek

2023. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22, igazán értelmes lehetsz. :) Jogi kérdést tettem fel és nem bele álltam mert nem voltam trágár veled ellentétben. :)
2023. aug. 19. 14:42
 24/26 A kérdező kommentje:
És nem fogok semmivel se védekezni , semmit nem tudsz rólam, hogy hogy reagálnék arra ha hozzámszólnál az utcán, vagx akár a box ringben, és te miert is csinálnál ilyet... ugye.... de ha unalmas élet , te is itt vagy és időt ölték bele egy ilyen unalmas szar életű emberbe mint én :D Gondolom te is tudod hogy nem mindenki van otthon a jogban , és a jogi védekezésben, és nem is kell véleményem hogy megértsd hogy egy jogi védekezés más mint a fizikai. :)
2023. aug. 19. 14:49
 25/26 A kérdező kommentje:
Minden esetre mindenki másnak aki nem 22, szeretném megköszönni a válaszaitokat, és hogy ilyen segítkészek voltatok. 😊
2023. aug. 19. 15:02
 26/26 anonim ***** válasza:

Ugyan már kérdező, nem lesz semmi. Hogyan ellenőrizted egyáltalán, hogy az a hülye aki magára vette, tényleg Tóth Gabi rokona? Mert bárki írhatja azt a neten. Én is leírhatom, hogy én meg Orbán Viktornak vagyok a rokona, na bumm... Messziről jött ember azt mond, amit akar.


Nem mellesleg a közszereplő meg pont attól közszereplő, hogy jóval több mindent el kell tűrnie a nyilvánosság előtt...


Ne félj, nem lesz semmi.

2023. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!