Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért az átlag dolgozó van...

Miért az átlag dolgozó van megalázva a wagegap miatt?

Figyelt kérdés

Nekem munkavállalóként mi kőzőm van, ahhoz hogy kinek menyit hajlandó fizetni a főnöke? Miért nem ők vannak csesztetve? Helyette hallgathatom, hogy én vagyok a hibás, mert férfi vagyok.

Nyomorult kis senki gyári munkásként, aki soha nem álapitotta meg, senki fizetését, miért én vagyok a sz@r?



#fizetés #bér #feminizmus #Női bér #Női fizetéd
2023. szept. 21. 07:05
1 2 3 4
 21/32 Pintér László ***** válasza:
96%

Nekem még soha nem mondták azt, hogy Én lennék ezekért a hibás, pedig proli gyökér vagyok.

Akkor most szerinted vagy az van, hogy minden nő enyeleg, vagy az van, hogy minden nő el van nyomva? Én is látok az utcán békésen sétáló férfit, akkor nem is létezik bűnözés, nincs olyan, hogy valakit megkéselnek a pénztárcája meg a telefonja véget? Én még soha nem láttam késelést, csak nyugodtan sétáló embereket. Vagy ha valaki arról beszél, hogy Őt mefkéselték akkor az utcán is azt kell latnod, hogy mindenkit megkéselnek? Nem értem a logikádat, hogy miért zárja ki az utcán látott boldogan enyelgő nők azt, hogy akadnak olyanok, akiket zaklatnak.

2023. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
22. Minek enyelegnek, ha nekik rossz a férfiakkal lenni? [link]
2023. szept. 21. 08:28
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
De minek olvasol ilyeneket? A feleségemmel mondjuk kiröhögünk téged. Elküldtem neki a kérdést. Szóval szoronghatsz ezen is :P
2023. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
Tehát ha fordítva lennének a szerepek és valamiért a nők kapnának több fizetést, mint a férfiak, az sem zavarna, és nem is jegyeznéd meg ezt a nőknek?
2023. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
25. Akkor se a nők lennének a hibásak, hanem a nyomorult munkáltató aki nem fizet.
2023. szept. 21. 08:40
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
#26 tehát nem morgolódnál? Nem tennél “bezzeg a nők…” megjegyzéseket?
2023. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
96%
27, dehogynem tenne, utálja a nőket, süt róla. Valszeg egy nő sem fekszik le neki, és nem feltétlen azért mert ronda, hanem a személyisége miatt. Ami belül rohad.
2023. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Pintér László ***** válasza:
80%
Azok enyelegnek akiknek rossz férfiakkal? Mindegyiket egyesével megkérdezted és azt mondták, hogy Nekik rossz pasikkal? Te minek enyelegsz nőkkel, ha a nők úgyis csak hibáztatni fognak mindenért? Bár szerintem nem enyelegsz nőkkel, csak puffogsz és irigykedsz azokra a pasikra akikkel enyelegnek a nők. Nem azzal van a bajod, hogy a nők a pasikat hibáztatják, nem is azzal, hogy közben pasikkal enyelegnek, Neked az a problémád, hogy Veled nem enyeleg egyik sem, és ha a Te tehened megdöglött, akkor dögöljön meg a szomszéd tegene is, nehogy már más pasikkal is enyelegjenek. Véletlenül sem Benned van a hiba, hogy mindent Magadra veszel és a nőket általánosítod csak azért mert akad pár nő aki meg általánosítja a pasikat.
2023. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Pintér László ***** válasza:
74%

tehene*

De írd össze majd számold meg, hogy hány nő tett olyan kijelentést, hogy mindenért a pasik a hibásak, majd ezt a számot vesd össze azzal, hogy a Földön él kb 3-3,5 millárd nő. Egy nagyon kis mütyürke %-a a nőknek az, aki ilyent mond. De még Te is állítod, hogy ha kimész az utcára ott több száz ha nem ezer nőt látsz kézenfogva a párjával aki egy pasi. Ők valószínűleg nem gondolják úgy, hogy a pasik a hibásak mindenért. Attól mert a neten látsz egy-két túltolt feminista picsát, vagy olyan nőt akit trauma ért egy zaklatással az csak a társadalomnak egy naaaaagyon apró kis hányadát teszi ki, a nagyobb hányadát azok a nők teszik ki, akiket látsz az utcán pasik társaságában.

2023. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Funkcionális analfabetákat termel ez az ország, ezért nem tudnak sokan még fogalmazni sem.
2023. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!