Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért fizet a sok buta magyar...

Miért fizet a sok buta magyar nyugdíjjáruléknak hazudott nyugdíj adót Orbánéknak, ha úgysem kapnak majd nyugdíjat utána?

Figyelt kérdés

Orbán átneveztette illetéknek, mert a járulékért cserébe jár ellenszolgáltatás később nyugdíj, de az illetékért nem köteles fizetni Orbán nyugdíjat.

Legföljebb éhenhalás szélén vegetálásra eleget.

Ők a NER, Orbán klán és Orbán kiccsalád meg a magyar családoknak járó milliárdokat zsebre teszik.



2023. okt. 21. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki nem kapott nyugdíjat?

Mutasd meg kérlek, hogy Orbánék kormányzása alatt ki nem kapta meg a nyugdíját a befizetett járulékai után! Vagy azt, hogy kinél látsz valós esélyt arra, hogy ha pár éven belül nyugdíjba megy akkor nem fog nyugdíjat kapni!

Most volt ismét nyugdíjemelés. Most jelentették be, hogy lesz 13. havi nyugdíj is. Az átlagnyugdíjak évről évre magasabbak. Orbánék alatt reálértékben is nőttek a nyugdíjak, nem csak tartották az értéküket.

ha nem hozod vissza a ballibeket kormányra akkor nem fogja senki megint csődbe vinni az országot meg kiprivatizálni a nyugdíjbefizetéseket és akkor lesz nyugdíj később is.

2023. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ezt jól tudjuk, én például nyugdíjra már nem is számítok. Legalábbis ebben az országban nem.;)
2023. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
#1 Te pedig élj meg a 130000 ft körüli nyugdíjadból. Sok sikert!
2023. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

#3 A nyugdíj a ledolgozott évek és a befizetett járulékok alapján jön ki, vagyis akinek ennyi a nyugdíja annak ennyi volt ami járt a befizetései alapján.

Nekem is pont annyi lesz a nyugdíjam ami a befizetett járulékaim szerint járni fog majd. Mit hisztizel?

2023. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Miért fizet a sok buta magyar nyugdíjjáruléknak hazudott nyugdíj adót"


Azért nagyokos, mert ez kötelező.

Bejelentett munkám van, a szemét multi utalja a fizetésemet és mellékesen fizeti a járulékokat.

Nem kérdezték meg, hogy akarom-e fizetni a nyugdíjjárulékot, levonják és kész.

2023. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem én fizetem, hanem a munkáltatóm. Jó lenne, ha nem kéne fizetnem, tekintve hogy az én generációmnak(Z) valószínű nem lesz nyugdíja, mivel nem lesz aki kitermelje.
2023. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Azért nagyokos, mert ez kötelező."

Nagyokos! És tisztességes, emberhez méltó megélhetést, nyugdíjat, egészségügyet nem kötelező adni a tisztességes magyar családoknak, tisztességesen ledolgozott élet végén tisztességes magyar nyugdíjasoknak? (Akik dolgoztak is keményen, nem csak harácsoltak loptak egész életünkben egyetlen tisztességes munkahely nélkül?)


"szemét multi ... fizeti a járulékokat."

Hozzátennéd ugyanezt a jelzőt a magyar munkaadókra is? Mert ugye ha magyar munkaadó levonja a "járulékokat", az már akkor nem is annyira "szemét?" (amiről tévedsz, mert nem is járulék, hanem ellenszolgáltatást nem kikényszerítő Adó)


"Nem kérdezték meg, hogy akarom-e fizetni a nyugdíjjárulékot, levonják és kész."


Hát ez az, az épeszű magyar pedig megkérdezi, hogy tisztességes magyar embernek jár-e eztán tisztességes nyugdíj. ( Nem mindenki harácsolja össze a milliárdos majorságot, szőlőt, bankot, jachtot, cukkerbergi színvonalú vagyonkát....

2023. okt. 25. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert kötelező.
2023. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

"az én generációmnak(Z) valószínű nem lesz nyugdíja"


A te gerációd azzal sincs tisztában hogy fiú e vagy lány.

2023. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Vezesd már le nekem, hogy hogyan lesz nyugdíjjam, ha nem lesz aki kitermelje?
2023. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!