Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tartóztatják le...

Miért nem tartóztatják le Putyin-t?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok gyermekien naiv és egyáltalán nem értek az ilyesmihez, de ha valaki ellen "Nemzetközi Elfogatóparancsot" adnak ki, akkor azt a föld alól is elő akarják keríteni és felelősségre akarják vonni, nem? Putyin viszont éli világát, országokon át utazgat (miközben emberek ezrei halnak meg miatta) miközben rá is kiadták a nemzetközi elfogatóparancsot.


Nem értem.

Miért nem történik semmi?!



2023. okt. 24. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tartóztatják le Donald Trumpot? Hjaaa, h millió eljárás folyik ellene, de egyben sem bizonyítható a bűnössége?


Egy dolog, h a média mit mond, és egy másik, h mi a valóság. :-)

Szitén egy dolog, h a kérdező fejében milyen gondolatok keringenek Putyinról és egy másik, h az orosz elnök mit tesz nemcsak Oroszországért, de a világért. Le a kalappal előtte!

2023. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Tehát a "Nemzetközi" elfogatóparancs, nem is nemzetközi valójában?"

De, nemzetközi. A félreértést az okozza, hogy te nemzetközi alatt a világ összes országára gondolsz, pedig már két nemzet esetén is nemzetköziről beszélhetünk. Attól, hogy egy körözés nemzetközi, tehát több országban, akár több földrész országaiban is érvényben van, még nem biztos hogy minden országban érvényes.

Gondolj például a multi cégekre, azok is nemzetköziek, a multinational szó pontosan erre utal. De ettől még nincs jelen minden nemzetközi cég minden országban. Pl. az Auchan is nemzetközi cég, aztán több olyan kontinens is van, amelyiken egyetlen üzletük sincs.

Szóval hiába van Putyin ellen nemzetközi elfogatóparancs, az még közel sem jelenti azt, hogy mindenhol körözik.

2023. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!