Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellenkeresetet meddig lehet...

Ellenkeresetet meddig lehet benyújtani ha büntetőeljárás megkezdődött ellenem?

Figyelt kérdés
Kihallgatás már megvolt mindkét fél részéről, most nyomozási fázis van. Az eset kb két hete volt. Meddig tehetem meg a viszont feljelentést? Az ellenkeresetem ugyanaz lenne mint a már lezajlott vallomástételem, de úgy tudom ha nem teszem meg viszontkereset formájában, akkor a felperes nem ütheti meg a bokáját akkor se ha mellettem dönt a bíróság. Meg lehet a szavahihetőségemet is megkérdőjelezik.
2023. nov. 17. 19:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy én alkalmaztam önvedelmet. Még ügyésznél nem tart az ügy, még csak nyomoz a rendőrség, de gondolom ha az ügyész nem küldi bíróságra az ügyet, én meg közben beadom a magánindítványt akkor a bíróság emiatt mindenképp megtartandó.
2023. nov. 18. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!