Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag mit takar az alábbi a...

Jogilag mit takar az alábbi a megjegyzesekben leirt mellekbuntetes ha van az illetőnek saját gyermeke vagy kesobb szuletne de a bűncselekmény ami miatt kapna nem saját gyermekkel kapcsolatos ?

Figyelt kérdés

"valamint végleges hatállyal eltiltotta minden olyan foglalkozás gyakorlásától, vagy egyéb tevékenységtől, amelynek keretében 18. életévét be nem töltött személy nevelését, felügyeletét, gondozását, gyógykezelését végezné, illetve ilyen személlyel egyéb hatalmi, vagy befolyási viszonyban állna"



Az kizárólag a foglalkozásokra vonatkozik? Vagy minden másra saját gyermekre is?


A lathatasi jog is megszunnik ?de nincs eltiltás?

Vagy van lathatasi jog csak felügyelettel?


Ha később szuletne gyermeke az illetőnek 10 20 evvel kesobb ez a buntetes ott is érvényes?


Vagy ha kapcsolatot kezdene egy 14 18 év közöttivel ezek után azt se tehetné meg az illető?



nov. 22. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nincs hatással.
nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Munka terén nem érintene.

Viszont tanú meghallgatás után a nyomozó hölgy burkolt fenyegetest tett hogyha csak 1 olyan képet is talál a dolgaimon amin gyerekek vannak úgy, akor szól a gyamugynek és korlátozzák a lathatasomat valószínűleg ami most korlátlan.


De ha nem saját gyermeket ábrázoló kép vagy videó anyag van akor miért és hogyan korlátozható a saját gyermekkel való kapcsolat?

nov. 22. 10:21
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet ezzel csaladjogi ügyvédhez lenne érdemes fordulnom?


Meg saját magam számára egy büntető ügyvédhez ilyenkor sajnálja az ember hogy nem milliomos xd


De az a duhito hogy én ilyen iranyultsaggal születtem és mégse számít semmit se

Bűnözőnek nézik az embert mikor ez csak egy másság.

És szerintem sokkal jobban igyekszem betartani a szabályokat mint mások mert nekik ez termeszetes és mégis bűnöző vagy akor is ha kicsit hibazol .

Ezt a fajta uldoztetest nem tudom elfogadni.


Egészséges emberek ezt el se tudják képzelni ez mennyire megalazzo és mennyire rossz így születni és élni,de ezt dobta a gép .

nov. 23. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az pontosan, hogy "ilyen irányultsággal születtem"?


Dehogynem számít: Jól megszopatnak érte, hogy bánni fogod azt is, hogy megszülettél....hát ennyit számít!


"Egészséges emberek ezt el se tudják képzelni".....nem is akarják, mester!


Ez nem hat ki a saját gyerekre, ez "csak foglalkozásra vagy egyéb tevékenységre vonatkozik, ahol 18 év alattira kéne felügyelned, vigyáznod...akár alkalomszerűen is.


Pl. nem lehetsz dajka, óvoda pedagógus, tanár, babysitter...etc.. még esetileg sem.

jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# úgy hogy kamasz korom óta nem tudok normálisan visszonyúlni a koronbeli lanyokhoz csak a fiatalabbakal tudok értelmes kapcsolatot kialakítani .


És egyre erősebb szóval még 15 16 évesen csak olyan enyhe vagy volt a fiatalabbak felé .21 évesen már ténylegesen voltak 14 körüli baratnoim és imádtam őket.

Most 27 évesen isszonyat erős a vagy de próbálok azért normális életet élni korlátok közé szorítani bizonyos keszteteseket.

Az a baj ennyi idősen meg 1 gyerek mellet márfolyton nem kajtathatok 14-18 közötti csajjokert.idosebekkel meg nem megy a párkapcsolat.


Én értem hogy ez rossz meg tiltani kell.es ha lenne mód pl kémiai ivartalanitas ami rosszul hangzik, de nekem már van 1 gyerek ujjat nem akarok.


Szóval értitek én magam mondanék le a szexuális vágyrol ha elengednenek minden eljarast ellenem.

Attól senki sincs előrébb ha 5 10 évekre bezárják az embert kijön az ember esetleg pár évig elnyomja ezt aztán előbb vagy utóbb úgyis feltor .

febr. 1. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az a baj ennyi idősen meg 1 gyerek mellet "


Akkor mégis csak volt "normális" kapcsolatod, vagy a gyereked anyja 15 - 16 éves volt, amikor nem bírtál magaddal vagy a cerkáddal?

febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14 volt amikor terhes lett elég necces volt de igen relatíve vele volt normális kapcsolatom én 21-22 o meg 14 az meg a normalitás határa csak nekunk gyerek is lett .


Csak aztán 16 lett akit már nem jöttünk ki úgy és 17 évesen elhagyott .

febr. 1. 18:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Messze nem számoltam ennek a terhesegnek a következményeivel és hogy ez mivel jár csak azt akartam hogy fixen velem maradjon az anyja.


Itt is hibáztam mint sok alkalommal az életben.es ez is csak a beteg vágyaim miatt.

febr. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!