Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez hamis tanúzásnak minősül?...

Ez hamis tanúzásnak minősül? Ha igen, mit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
Megfenyegettek, majd másnap megtámadtak, az illetőt feljelentettem. A támadás okát később tudtam meg, ami az volt, hogy ismerősökkel arról beszélgettem Messengeren, hogy ha belémáll ez az ökör, akkor nem hagyom magam. Viszont erről a beszélgetésről nem számoltam be a rendőrségen, mivel sokkos állapotban voltam, nem is jutott eszembe. Ennek a beszélgetésnek az elhallgatása minősülhet hamis tanúzásnak? Nem szándékosan nem mondtam el. Normális válaszokat légyszi, nem volt még dolgom a rendőrséggel.

dec. 8. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan ered a konfliktus?
dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A támadó öccse azzal vádol, hogy kést fogtam a lány torkához, és ennek akartam utána járni. Ennek a majomnak meg valamiért úgy jött le a dolog, hogy én meg fogom verni az öccsét. (Amúgy a mai napig nem tudom, hogy ki az) Aztán ez a jóember megtalált néhány haverjával és megfenyegetett, estefelé megtörtént a beszélgetés Messengeren, és másnap reggel ugrottak nekem.
dec. 8. 18:53
 13/21 A kérdező kommentje:
*a lány barátom
dec. 8. 18:54
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Max félévet, annál többet nem enged a törvény.
dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Letöltendőre, vagy felfüggesztettre gondolsz?
dec. 8. 19:05
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös El ne hidd, amit a 14-es mond. Nézz rá, másfél pipája van.
dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem rá, hogy mire is gondol.
dec. 8. 19:07
 18/21 anonim ***** válasza:

"Letöltendőre, vagy felfüggesztettre gondolsz?"


Letöltendő lehet max fél év. Előttem írták egy csaj több évet kapott. Kamu, ennyi aaximum. Az ember nem ismeri a törvényt. Te is maximálisan ennyit kaphatsz.

dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Pont azért kérdeztem rá, hogy mire is gondol."


Jól tetted hogy rákérdeztél, mert látom te sem vagy törvényismerő. Ha valami más is érdekel kérdezz bátran én szívesen és ingyen válaszolok, míg más egy vagyont kér ezért, és még nem is biztos hogy helyes választ ad.

dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19-es. Írtam pm-et.
dec. 8. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!