Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Általában milyen vásárlókra...

Általában milyen vásárlókra vannak "rászállva" a boltban dolgozó biztonsági őrök?

Figyelt kérdés
Van valamilyen belső szabályzat ami alapján dolgoznak?
dec. 28. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Akit kipècèznek.
dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyen túl nagydarab, túl izmos, ne legyen túl agresszív, mert kinek van kedve megveretni magát?!
dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Úgy van, ahogy kettes írja. Már évek óta nincs ahova járok a Tescoban, anno egy nő volt, jól megfutattam a rohadékot néhány alkalommal, aztán feladta, kb 5 alkalom után. Miközben engem kergetett a nyakkendős tépőfog osztagom elpakolt, amit lehetett. A siker titka a figyelemelterelés. :)
dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azokra a vásárlókra akik lopnak.
dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Soha nem loptam és mégis rám voltak állva, gyanúsitottak lopással !



Van adás a jupiteren vagy melyik bolygóról irsz?

dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Némelyik őr egyszerűen arra utazik aki nem szimpatikus neki. Öcsémmel is így csinált egy őr, kifelé mindig megállította és átkutatta de mivel nem lopott így semmit sem talált. Mikor megsokallta az öcsém megtagadta hogy bármit is tegyen az őr sőt ragaszkodott hogy hívjon rendőrt de mivel azok sem találtak semmit az őr fejét harapták le hogy potyára kihívta őket. Azóta nyugi van az őr is tud a valódi tolvajokkal foglalkozni.
dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

ma 17:04 vagyok.

Lehet, hogy demonstrálnia kell, hogy dolgozik, és akkor kénytelen ráállni valakire. Az a nő kb 5 alkalommal követett, utána már soha senkit, vagy csevegett valakivel, összeszedte a kosarakat, a bejárathoz rakta. Ott állt mint egy szobor sokszor, ennél unalmasabb meló nincsen. Az elején gondolom meg kellett mutatnia, hogy ő nem lopja a napot, azért lett biztonsági őr, mert szeret dolgozni:D

dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cigányokat természetesen figyelik, ha úgy néznek ki, és/vagy olyan összetételű a csoportjuk. Ilyenekkel minden biztonsági őrnek volt már élménye. Boltos ismerőstől személyes tapasztalatokat is hallottam a témáról.

Ezt azért hivatalosan nyilván nem lehet kiadni utasításba, de szóban igen.

dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!