Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szemben lévő szomszéd...

A szemben lévő szomszéd beszólt, hogy ne bütykölgessek már vasárnap, és hétköznap este 8 után. Igaza van?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve költöztek ide, eddig senki se szólt csak ez a s*ggfej, gondolom kiköltözött a belvárosból és azt hiszi ő tojja a spanyol viaszt. Bütykölés alatt autószerelésre gondolt ami néha flexeléssel, kalapálással, motor járatásával jár ugye.

Az ő gyerekei meg nyáron szoktak idegesíteni amikor üvöltöznek az utcán és egyebek. Majd én is szólhatok neki, hogy hallgattasa el a férgeket? Viccelek, nem lehet ilyet mondani mert megmérgezik a kutyát, meg amúgy se szólnék semmiért.



jan. 22. 05:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
csak alátámasztani tudom, amit a többiek írnak. te vagy a segg, nem a szomszéd. a flexelés, hangos eszközök használata szabályozva van. a gyerekek hangoskodása nincs. azt vagy elviseled, vagy elköltözöl. de azért tőlem is kapnál, ha te keső este flexelgetnél, más meg 6-ra járjon dolgozni...úgyhogy te gondolod azt, hogy a spanyol viaszt tojtad, nem a szomszéd.
jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Abban igaza van, hogy hangos zajjal járó bütykölést nem késő este illetve vasárnap kellene csinálni.
jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

Vasárnap? Nem is vettem észre, már svájcban vagyunk...

Én is szoktam szerelni, flexelni, 8 után csak azért nem, mert álmos vagyok. :D


De vasárnap? Majd ha úgy áll hozzá az átlag magyarembör a csendhez, mást figyelembe véve, ahogy kellene, esetleg meggondolom.


DE a szomszédaim: több kutya folyamatosan ugat éjjel nappal, autókat bőgetnek az utcában, száguldoznak, üvöltöznek, riasztó ha áramszünet van több órán keresztül, stb....


De gondolom nem valami elit budai negyedben szerelsz te sem.


Ahol, meg akik saját maguknak szerelnek, nem egy tiptop környék lesz irodalmárokkal filozófusokkal, alkotmányjogászokkal...

jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

A békés együttélésnek vannak szabályai.

Ha ilyen tevékenységekhez van rendszeresen kedved, akkor hangszigeteld a műhelyed. Kisvárosban, faluban rendszeresen napközben is 50 dB-nél hangosabb zajt indokolatlanul nem okozhatsz. 50 dB a madár csicsergése közelről vagy a zápor hangja, egy flex kb. 90 dB közelről.

Más az, ha havonta 1-szer lenyírod a füvet, évente pár alkalommal fűrészelsz, fúrsz-faragsz, ez indokolt, mint ha oda nem illő hobbitevékenységgel okozol rendszeresen zajt.


[link]

jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy nem Svájcban vagy, még nem kéne primitív degenerált leszarok mindent és mindenkit stílusú emberek módjára viselkedni...
jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a szomszed kutyaja volt nagyon hangos. m


egkertuk, hogy ejszakara ne engedjek ki az elokertbe, mert ha a hatso kertben ugat, az nem zavar. azota nincs gond.

jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Hintalow ***** válasza:
86%
Oh, te vagy akkor a helyi kotorèk cigó roncsb@sztató? 😀
jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
72%
Ilyen ember miatt költöztünk el az otthonunkból... Ő sem értette miért zavaró szombat, vasárnap (igazából a hét mindennapján az ablakunktól 10 méterre) a kalapálás, flex stb.
jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
18-as vagyok. A házat kiadtuk egy szép nagy családnak. Ahol mi hárman laktunk, most heten. Az sem baj, ha nem fizetnek. Remélem érted... 🙃
jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na most ez troll, vagy tényleg most mutatta be a valódi szegénységi bizonyítványát?
jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!