Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem túl szigorú ez az ítélet?

Nem túl szigorú ez az ítélet?

Figyelt kérdés

Az Egri Járásbíróságon volt egy közlekedési ügyem. Az eljárás még 2020 szeptemberben indult, amikor okoztam egy balesetet. [Új autómba annyira belefeledkeztem, hogy a zebránál nem álltam meg Eger központjában🤦‍♂️] és sajnos a közelgő gyalogos utcát sem..... pont csúcsidőben....


Eltiltottak a járművezetéstől 1 évre, és jött a felfüggesztett is.

De én 6 ébnyi vezetési rutinal a hátam mögött kissé túlzónak érzem az ítéletet.



Értem én, hogy a törvények azért vannsk hogy betartsuk őket, de egy jó ügyésznek/bírónak tudni kell kinek mi jár egy gázolásos eset utàn.



#jog #baleset #bíróság #ítélet #Egri Járásbíróság #Heves Vármegyei Rendőr Főkapitányság
febr. 19. 23:46
1 2
 11/15 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Teljesen reális az ítélet -vagy inkább igen enyhe...
febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lényeget nem mondod el, de a választ elvárnád.
febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az egyikőjük éppen 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A másik pedig 6 napon belülit. 40-nel mentem.
febr. 21. 15:54
 14/15 anonim ***** válasza:
VÁRKAPITÁNY!
márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A minimumot kaptad, mester!


Örülj, hogy ennyivel megúsztad.


A 6 év un. "vezetési rutinodnak" semmi köze ahhoz, hogy elütöttél egy embert, ráadásul a zebrán!


Pontosan tudták mi jár Neked, meg is kaptad.

márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!