Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Cégeknél nem szokásos hogy a...

Cégeknél nem szokásos hogy a nyári "nagy " szabikat már év legelején megbeszélik, akár le is kötik admisztratív értelemben?

Figyelt kérdés
Mert azért sokan szeretnénk már tervezni foglalni a nyári nyaralást mpst míg olcsó holtszezoni foglalási árakkal. de ehhez tudni kéne mikor mehetek a nyáron el, pontosan. nem csak úgy hogy hát majd valamikor júliusban vagy ha nem akkor augusztus...
febr. 24. 09:37
 1/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Cégtől függ. Nálunk tavaszig jelezni kell, hogyan tervezzük kivenni a szabikat egész évre, de persze lehet módosítani.


Volt olyan cégem is, ahol nem volt jelentősége egyáltalán, akkor mentem, amikor akartam.


De ha hosszabb szabit tervezte kivenni, arról mindig szóltam jó előre.

febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
", arról mindig szóltam jó előre." Hát én is szólnék HA hagynák. de nem hagyják szabis papírt visszadobják hogy "még nem látják át hogy lesz a nyár" na ez most még egy dolog, de jún-ban ugyanezt a dumát nyomják!
febr. 24. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudod-e, minden cég más. Más vezetőkkel, más szabályokkal, más szokásokkal.


A te cégednél ez a szokás. Ehhez kell alkalmazkodni, vagy ha nem tudsz, hagyd ott a p*csába.


Megváltoztatni nem fogod tudni.

febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!