Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány állampolgárság a Guinness...

Hány állampolgárság a Guinness rekord?

Figyelt kérdés
Ismerősöm most szerezte meg a harmadik állampolgárságát. Eddig úgy tudtam, hogy csak kettő lehet egy embernek, de most kiderült, hogy lehet több is. Mennyi a Guinness rekord?

febr. 27. 10:43
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
III. Károlynak 16 állampolgársága van, nem lepne meg, ha ez rekord lenne.
febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen guinness rekord.
febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PMC Wagner ***** válasza:
93%

"Eddig úgy tudtam, hogy csak kettő lehet egy embernek"


Valahol kettő sem. Attól függ hogy az adott államok törvényei meg-e engedik az ilyesmit.

febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig mindenkinek zöldet adtam. Közben utánanéztem és az ismerősöm is megerősítette, hogy ahol engedik a kettős állampolgárságot, ott nincs felső határ, azt viszont már régóta tudom, hogy nem mindenhol engedik.


De a Guinness rekord továbbra is érdekel. Mennyi a legtöbb állampolgárság, amennyit egy ember összegyűjtött? Az első válaszban jónak tűnik a tipp, de valamilyen bizonyíték is kellene, hogy tényleg a legtöbb.

febr. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!