Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Phub figyelmeztetés? Mit...

Phub figyelmeztetés? Mit jelent ez most nekem?

Figyelt kérdés

19

Be adtam azt hogy alvás es sztem a phub kicsit félre értelmezte es kiadott egy figyelmeztetést hogy ezzel tul lephetem a határokat stb(nem olvastam el pontosan).

Nos igy meg soha nem jártam szoval arra lennek kiváncsi hogy ez most okoz e nekem valami bajt vagy ez csak egy figyelmeztetés volt hogy inkabb ne folytassam.


márc. 2. 00:20
 1/4 anonim válasza:
Arra következtethetett a keresésből, hogy "alvás" (inkább bedrogozott állapot) közbeni, nem beleegyezéses pacsmagolásra kerestél. Ami ugye nemi erőszaknak minősül és bűncselekmény. Ha valaki beleegyezéssel meg is játszaná, hogy alszik, nehéz lenne megkülönböztetnie mind az algoritmusnak, mind a nézőknek.
márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azt írták, hogy túllépted a határokat, hanem hogy túllépheted. Szóval, hogy odafigyelj, mire kattintasz, mert némelyikből bajod is lehet. Ha leálltál, akkor ennyi volt.
márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 akkor a "stop time" minek minősül?


Kb. az is erőszak. Mégis van ilyen kategória, sőt még "necro" is van, csak annak az angol rövidítését elfelejtettem, de egy nagyon ismert szőke vékény színésznő, valami Rachel aki éppen a patológus vizsgálja, és majd... s ez a Phubon.


Szóval nem értem ezt az "alvás" dolgot, mert erre is angol szó és láttam is olyat a ph, hogy alszik a csaj, és az ürge játszik magával.

márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Justinianus ***** válasza:
Próbáld a Sistert, az megy. :)
márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!