Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rágalmazás ügyeket mennyire...

Rágalmazás ügyeket mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy vaterán megnyertem egy licitet,elutaltam a pénzt,az eladó utána egyből letiltott a vaterán,üzenetekre nem válaszolt (email) persze a vaterán belépett kétszer is az utalást követően.Erre én este negativot adtam neki és azt irtam benne ami történt,hogy letiltott és nem válaszol az üzenetekre sem,senki ne utaljon neki.Mégis mit lehet gondolni az ilyen eladórol? Aztán ő rágalmazásal fenyeget hogy feljelent.Érdekes negativ komment után már egyből tudott reagálni,persze addig nem,ez is érdekes.
márc. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked ebből bajod nem lehet, neki viszont igen. Az utalásnak bizony nyoma van és annak is, ha te megkaptad az árut. Ha nem kaptad meg, akkor a pénz visszajár.
márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem rágalmazás,ez megtévesztés.
márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Rábaszik az a csaló.
márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tiltott le,mert elég kicsi volt az áru licit értéke és hát kb 6-7-szor annyit ér..De akkor minek irja oda hogy minden licit érvényes?
márc. 8. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!