Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy hatalmas plakátot láttam,...

Egy hatalmas plakátot láttam, amin Orbán képe alá azt nyomtatták, hogy "pedofilmentegető". Az ilyen plakátok gyártása kitől ered, és nem jogellenes?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ennyi erővel már bármit kiplakátolhat valaki arról, akit pont nem szeret, pusztán azért mert nem kedveli.

márc. 8. 19:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Meg ez a pedofilmentegető" így kiplaktátolva egy valakire csak úgy- mármint pusztán azért, mert utálják, szerintem azért durva. Ennek, ha csak a tarsadalmi hatását nézem, szerintem nagyon rossz hatása van. És ezt akkor egy legálisan működő párt, a Dk tetette ki?!

A helyükben leszakadna a fejem a szégyentől, hogy ideáig süllyedtek...

márc. 8. 20:31
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Én már a fejemet sem emelem fel,

Ha elmegyek egy plakát mellett. Leszarom, h épp brüsszellel, migráncsokkal, vagy pedofilsimogatókkal harcolnak. Harcoljanak, én meg majd fizetem a rohadt magas adókat, h legyen miből.

márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Tájékoztatják az embereket. Mivel ilyen rendszerben, ahol senki sem automóm sem a közti, sem az igazságügyi, sem az alkotmánybíróság... bólnitása nélkül, azaz a feje fölött semmi sem történik önkényesen.
márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
nem jogellenes, a fidesz 10 éve csinálja
márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem jogellenes, egyébként meg igaz is.

Ki hiszi el, hogy Orbán nem tudott arról, hogy Novák kegyelmet akar adni K. Endrének? Mikor K. Endre Orbán Viktor öccsének is személyes ismerőse volt. Orbán erről nyilván tudott vagy éppen ő döntötte el, hogy kegyelmet KELL adni neki.

Mint ahogy holtbiztos, hogy Budaházy kegyelme ügyében is övé volt a végső szó.

márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Akárhogy is számolom, a kormány oldalán egyetlen egy ügy volt (amelynek következtében hárman lemondtak); az ellenzéki oldalon pedig 9(!), egymástól független eset. "

A szokásos, gerinctelen fideszes hazugságaidat terjeszted megint? Ezeket a hülyeségeidet már ennél a kérdésnél a #15-ös válaszomban ledaráltad, amihez köpni-nyelni nem tudtál azóta sem: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Folyamatosan arra játszotok, hogyha elégszer ismételgetitek ugyanazt a hazugságot, akkor úgyis lesz valaki, aki nem veszi a fáradtságot azokat megkérdőjelezni.

Az slusszpoén, hogy logikailag is bukfenc amit írsz. Az, hogy valaki hülyeségeket, vagy félreérthetően beszél (Somos és Pulai), az nem "pedofil ügy", hülyeségeket beszélni nem kisgyerekek sérelmére elkövetett bűncselekmény és egyébként sem történt olyan, hogy bármelyik figurát a védelmébe vette volna az ellenzék. Szegény Kőszeget mégcsak ide sem sorolom, mert egy 84 éves öregember, egy 7 órás interjújában magának is többször ellentmond és már nem tudja világosan megfogalmazni a saját gondolatait sem, ott szerintem más kérdések vetőtnek föl.

A másik csúsztatásod pedig már kapásból ott kezdődik, hogy a pedofil igazgatót Tarlós és Orbán is kitüntették (hoppá, +2 politikus), Kaletát pedig annak ellenére sem számoltad bele, hogy említést tettél már róla (a titkosszolgálat révén akár még Pintér, vagy Szíjjártó is idekeverhető lenne).

De ha "valakinek a valakije" ügyeket is politikai oldalakhoz kötöd, akkor nem értem, miért nem említed meg a fidesz oldaláról S.Tibort, aki Szigetszentmiklóson az ítélete után is még foglalkozhatott gyerekekkel a fideszes városvezetés alatt, sőt, még politikusnak is hívták.

Vagy ha nálad már a hülyeségeket beszél is pedofil ügy, akkor mondhatnánk Pócs Jánost is. Látod? Gyűlnek a számok.

márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!