Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem a Steam fórumokat...

Beperelhetem a Steam fórumokat jelentős indokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Az a bajom, hogy még korábban nyitottam egy ilyen témát, a lényeg az volt benne, hogy hogyan kell ezt meg azt megcsinálni CSGO-ban, hogy hogyan lehetne esetleg elkerülni, hogy ne tiltsanak ki egyes játékosok miatt akik azt hiszik, hogy csalok, vagy nem tetszik nekik a nevük, vagy mittudomén, aztán reportolnak... Sajnálatos módon előfordult ez már az elmúlt évben 2x.


Elmondom, mi a * bajom a steam fórumokkal, öcsém... Komolyan nem láttam még annyi trollt ami ott van, mondasz valamit, és elkezdi direkt játszani a hülyét, mintha nem érteni amiről beszélsz!!! Pedig érti, csak trollkodik, aztán beléd köt, aztán olyanokat mond, amik teljesen logikátlan dolgok, majd elkezd politizálni, és minden féle hülyeséget odatesz, de rendben van, majd 2 év múlva, szépen kimegy az utcára, 300 kg, aztán megpróbálhat 20 méter után levegőt venni.


Nem tudom nyugodtan kezelni ezt a témát, én hittem a steam fórumok moderációjában, de csalódnom kellett. Egyszerűen nem hiszem el, hogy hogyan lehet valami ennyire elcseszve.


Vagyis befogom perelni a steam fórumokat, veszélyes tartalom és moderálatlanság végett! Aztán majd nézhetnek, majd 3 év múlva amikor szemközt köpi az AI Moderátor a trollokat.


márc. 25. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Jo.
márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A világon bárkit beperelhetsz, csak ha nem nyered meg nagyon sokba fog kerülni. Rendelkezel elég vagyonnal? Meg ha igan mért jó ilyenre elverni?
márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 scamdemic ***** válasza:
62%
Nem befogom perelni, hanem be fogom perelni, és nem végett, hanem miatt! (végett = valami céljából)
márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Inkább ne fórumozz, ha ennyire felizgat.
márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Most te komolyan egy internetes forum miatt hisztizel? Sztem keress egy not inkabb
márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem én, hogy mi bajotok van nektek. "Hagyjam a fenébe" Így keletkezik a sok baj.


A kérdésem az volt, hogy beperelhetem e, erre kizárólag a 2-es válaszoló tudott válaszolni, a többieknek ajánlom elfelejteni a kötekedés szótárt.


Kérdés lezárva.

márc. 26. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!