Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez valami telefonos csalás lenne?

Ez valami telefonos csalás lenne?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban fordul elő, hogy hív egy szám és azt mondja benne valaki, akár nő, akár férfi, hogy erről a számról keresték. Én ezt nem értem, mert én biztos, hogy nem hívtam őket. Vajon ők maguk a csalók, vagy ők csak visszahívnak mert valahogy valaki felhasználta az én telefonszámomat arra, hogy felhívja ezeket az embereket? Ilyen van?

Egyszer egyébként nekem is volt egy ilyen, hogy volt egy nem fogadott hívásom és visszahívtam, mert azt gondoltam, hogy munkaügyben keresnek, és a vonal túlsó végén mondta egy férfi, hogy ő biztos nem hívott.



márc. 27. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Van olyan szolgáltatás, ahol beállíthatod, hogy a hivott fél milyen számot lásson hívóként. Itthon ugyan erre nem tudsz előfizetni, de magyar számokra is használhatod (Illetve olyanra tudsz csak, ahol miután megadtad, az adott számnak jóvá kell ezt hagyni, de utána már tudsz bárkit hívni úgy, hogy az a másik szám jelenik meg neki.) De olyan is van, amikor két vadidegen számot fel tudsz hivatni egymással. Persze ilyenkor mind a két hívás költségét te állod. Rettentően jó trollkodásra, mások megviccelésére, szivatására. Váláskor én is felhivattam a szeretőjével az exem jópárszor.
márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!