Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a feltétele, hogy osztrák...

Mi a feltétele, hogy osztrák tbm legyen?

Figyelt kérdés
Ott kell dolgoznom? Vagy ott is kell élnem?
márc. 27. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
ott kell dolgozni es minimum 180 napot ott is kel élni egy évben.
márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ki pontozott le? Vagy aki lepontozott, miért nem indokolja meg?
márc. 27. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
befizeted, valaki más biztosít téged, vagy dolgozol és a cég fizeti be. ez a három opció van, svs.at válaszol mindenre bővebben.
ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fizethetem Magyarországról?
ápr. 1. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
és mégis hogy gondoltad ha magyarországon van bármi bajod mit fogsz csinálni tb nélkül ??
ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért? Kapok bármilyen ellátást? Nem. Minden miatt csak magánba járok. Úgyhogy kérlek, arra válaszolj, hogy Magyarországról fizethetem-e az osztrák tbt!
ápr. 1. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fizetheted hivatalosan
ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szomorú
ápr. 1. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:

amikor legutóbb néztem, valami 600 eur volt havonta magadat biztosítani mindenféle egyéb jogalap nélkül (lehet, csak lakcím kell hozzá, csak minek)... én értem, hogy ez ilyen "ittalegrosszabbavilágon" hiszti, de azért olvass már kicsit utána a bárminek is. ennyiből simán kifizetsz egy vizsgálatot meg megkensz két kezelőorvost... én meg vicces módon az osztrák tb mellől is átjárok magyarországra magánba, mert a várólista itt is kilométer hosszú, a beutalókkal smucigok, állami kórházba kerülni öngyilkosság, ráadásul aki havi többtízezer euró fizetést kap, azt megvesztegetni is nehéz.

tehát szeretnél havi kétszázat kiadni hisztizésre, és további mégennyit a kezelésekre. gondold át, válassz másik témát.

ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.

"állami kórházba kerülni öngyilkosság"


Most magyar vagy osztrákról van szó ?

ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!