Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tök jó, "ha drog hatása miatt...

Tök jó, "ha drog hatása miatt okozok balesetet, úgyse fognak felelősségre vonni, mert elmegyek elterelésre." Tök menő, nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Miután végeztél az elterelésssel, akkor fogod leülni a büntetésedet! De lehet, hogy a sitten lesz az elterelő terápia is!


:D

2010. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Dehogy, valameik nap hallottam a tv-ben.
2010. okt. 26. 17:10
 3/21 anonim ***** válasza:

Az újságíróknak azt se hidd el, amit kérdeznek!

Az ún. elterelés csak mellékbüntetés. Ha drogosan gyilkolsz, ugyanúgy megkapod a büntetésed mintha tiszta lennél.

2010. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
79%
Hátttt Stohl András példája nem azt mutatja, hogy felelősségre vonnák az ilyen embert... gondolom ennek kapcsán hallotta ezt a kérdező, mert nála valóban az van, hogy mivel elterelésre megy, a drog miatt nem emelnek vádat.... amúgy szerintem ez felháborító, de ez van!
2010. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 UM4 ***** válasza:
közlekedési baleset okozásánál a droghatás súlyosbító körülmény, meg még sok esetben tök menő ha valakit a tv irányít, jó hogy a műsorvezetők a világ legkiválóbb emberei...
2010. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:33


Igen, ha bebizonyítják, hogy csak alkalmi drogfogyasztó, akkor választhatja az elterelést, és akkor CSAK A DROG miatt nem vonják felelősségre!

A sérült kártérítéséről már megegyeztek, de a közlekedési szabálysértés miatt lesz még kellemetlensége.

2010. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Stohllal egészen nyílvánvalóan kivételeznek, nem először volt már "elterelésen", semmit se használt, egyébként azt tiniknek találták ki. Nem negyven éves vén macsóknak.
2010. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

17:33-nak igaza van.

17:45 kíváncsi vagyok, hogy milyen példás büntetést fog kapni a közlekedési szabálysértésért. Visszaeső, mert nem az első piás balhéja, most még ott a drog is. Majd pár hónapra bevonják a jogsiját, de 1 év múlva már megint a zsebében lesz. Eddig sem rajta múlt, hogy nem vett el emberéletet.

Ez a gusztustalan!!!

2010. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 egy szabadkőműves válasza:
Utolsó pár hozzászolótól kérdezem: Ti nem olvastok újságot? A minap olvastam az Indexen hogy vádat emelnek Stohl András ellen. Igaz annyira nem érdekel a téma így nem kattintottam, de szerintem elég egyértelmű hogy felelősségre vonás lesz.
2010. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Téged eltélnek... Az csak a kiváltságosok joga, amit írsz.
2010. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!