Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történne, hogyha elutaznék...

Mi történne, hogyha elutaznék Mexikóba, Tijuanaba, úszkálnék a strandon a határ közelében, egy óvatlan pillanatban HOPP! Lebuknék a víz alá, búvárúszással a határ túloldaláig úsznék, majd óvatosan felbukkannék és kijönnék a partra az USÁ-ban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ott állnál békatalpban, meg fecskében az usa partján egy k*rva peták nélkül.
2010. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
...és szembe néznél a Parti Őrséggel!
2010. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mivel fehérember vagyok, nempedig mexikói kinézetű, ezért nemhiszem, hogy egyből azt gondolnák a rendőrök, hogy most úsztam át Mexikóból.
2010. okt. 26. 17:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha te kiúszol a partig anélkül,hogy észrevegyenek grat.De ha csak annyit látnának,hogy egy ember kimászik a parton a vízből akkor is ellenőriznének.
2010. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Dehát a San Diegoi strand ott van közvetlenül a határ mellett, szerintem kb. másodpercenként jön ki és megy be a vízbe vagy 10 ember legalább.
2010. okt. 26. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért, talán a Mekszikóiak nem fehérek? Nézd meg az Eszmeraldát, vagy vmi hasonlót....meg ez amúgy sem szempont sztem, mert az USA-ban messze nem csak fehérek élnek, ezért abból, h vki nem fehér, egyáltalán nem az a logikus következtetés, h hát biztos épp átúszott Mekszikóból, ha pedig fehér, akkor biztos vmi kicsit eltévedt amerikai fürdőző........
2010. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A pénz kérdést meg úgy oldalám meg, hogy még Mexikóban vagy Magyarországon váltanék USD-t, aztán betekerném a pénzt nejlonzacskóba és a gatyámba tenném.


Max azt hinnék, amikor megyek a strandon, hogy akkora farkam van, vagy inkontinens vok és valami pelenka.

2010. okt. 26. 17:56
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

ennyi erővel nyitsz amerikában számlát távolról és oda utalsz, vagy paypal-ra, tök mind1. amúgy külföldön is tudsz kivenni zsét a magyar számládról. én svájcban vettem ki magyar erste bankból.



kicsit gyerekesen látod a dolgokat. ez nem egy rajzfilm, hogy belépsz az amcsi területre és kapásból lekapcsolnak.


a gond ott kezdődik, hogy nem tudsz dolgozni, mert nem vagy regisztrálva, hogy engedélyezve lennél ott, nem tudsz lakást, házat venni ebből kifolyólag, nem tudsz bérelni ingatlant legálisan, stb stb... egyb dolgokon csúsznál meg. oszt amikor véletlenül igazoltatnak az utcán rendőrök, vagy bliccelsz a tömegközlekedésen, vagy épp megment egy rendőr az elől, hogy megfarkalljon egy néger, stb stb, akkor buksz le, hisz nem lesznek irataid.

2010. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb egyből USA-ba menni?
2010. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Nem egyszerűbb egyből USA-ba menni?"


Nem mert akkor tudni fogja a rendőrség, hogy ott vagyok, mert a reptéren leszálláskor regisztrálni kell magam a bevándorlási muksónál, hogy túrista vok és X napon belül elhúzok.

2010. okt. 26. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!