Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tűnjek el a családom...

Hogyan tűnjek el a családom elől végleglesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hogy letudjuk a kört, nem erőszakoltak meg, utáltam a gyerekkorom és csak irányítani akarnak mindenben. Feljelentést és távoltartásit nem akarok, csak le akarok lépni és nyugodtan élni. Beadom a felmondást, kivárom a felmondási időt és amikor nincs itthon senki elviszem azt a kevés dolgomat. Jobban kifejteni nem szeretném, szerintem ez érthető és köszönöm akik a kérdésre válaszolnak.



Amikore már gondoltam:

Névváltoztatás

Jelenlegi telefonszám, email cím és hasonlók kuka, újat csinálok

Ne használjam sehol újra az online felhasználóneveimet

Az online tudakozóban ne legyen nyilvános a számom, szóval, ha meg is tudnák az új nevem, nem tudnék meg egyből a címem



Tényleg bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok, hogy mire lenne még érdemes figyelnem, hálásan köszönöm :)


ápr. 16. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint elmúltál 18 elköltözöl, de nem mondod el, hová, telefonszámot cserélsz és kész.
ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmész külföldre dolgozni,mosogatni stb

kezdésnek.

ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mondd meg nekik, hogy elmész, ne keressenek, és ne szó nélkül lépj le.

Ha ennek ellenére zaklatnának, akkor jöhet amiket te is írtál. Nem gondolom, hogy mindent megmozgatnának, azért hogy megtaláljanak, ha te nem akarsz velük találkozni.

ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég ha nem jelentkezel be az új lakóhelyedre. A jóisten se fog megtalálni.
ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendőrség ha megtalál, mert esetleg eltűntként keresnek, mivel felnőtt vagy, azt fogja mondani, hogy nem kívánsz velük kapcsolatba lépni és nem mondják meg, hol élsz. Nem vagy köteles, nem vagy gyerek, nem visznek haza és nem vezetik el hozzád a családodat.
ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!