Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kifizetett Emag rendeles nem...

Kifizetett Emag rendeles nem jott meg, milyen lehetosegeim vannak?

Figyelt kérdés

Marcius elsejen rendeltunk egy termeket 209 ezer forintert, amit ki is fizettunk bankkartyaval.


Azota semmi nem tortent, csak chaten lehet veluk beszelni, de mindig csak lerazni, hogy vizsgaljak az ugyet.


Jeleztem a banknak is, hogy szeretnek chargeback-et, de ok is mar tobb mint egy honapja nem csinalnak semmit (hivtam oket is, de az ugyfelszolgalat nem lat ra a chargeback team munkajara)


Tehetek rendorsegi feljelentest? Vagy korberohognek?


Mondtak meg a fizetesi meghagyast, de azert fizetni kell, es azzal sem lennek ki a vizbol szerintem.


ápr. 22. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Felszólító email+ha semmi érdemi reagálás, 8napon belül fogyasztóvédelemhez feljelentés
ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Személyesen próbálkoztál már valamelyik emag boltban? Ilyen nincs, hogy nem adják vissza a pénzt, szóval ezen különösebben ne izgulj, viszont ha szükséged volna rá, az kellemetlen. Van telefonszám is, nyilvánvaló, hogy azt is egyszer felveszi valaki. Chatnek nincs nyoma, emailt írj vagy telefonálj! Jártam már így én is, hogy a pénz visszautalása hosszadalmas volt, igaz nem az emaggal. Azt tudnod kell, hogy 30 napjuk van erre, tehát az első írásban történő visszakéréstől számítandó a 30 nap, ha ezt nem tetted meg levélben, hanem csak chaten b.szogatod őket, hogy mi van már, az mintha nem is csináltál volna semmit sem...

Ezért nem szoktam soha semmiért sem előre fizetni, cégeknek sem! Nem ügy vállalni azt a plusz pár száz forintot az utánvét díj miatt és kártyával lehet fizetni a futárnak is, szóval nincs értelme. Mindenért akkor fizetek, ha megkaptam, előre nekem sem szokott fizetni senki sem a munkámért, nem is várom el. Volt olyan eset, ahol láttam a cégről írt kommentekben, hogy a 30 napot szeretik megvárni sőt azon túlmenni, (Leziter) ott fenyegetőzéssel kezdtem, másnap a számlán volt a pénz. Régebben volt egy garanciális problémám egy másik cégnél, aminél túllépték a 30 napot, ott is fenyegettem őket, nem tudom hogy oldották meg azt Pestről Baranyába, de úgy postázták vissza a kicserélt terméket (mert nem tudták javítani), hogy még aznap nálam volt. Ebben az országban másképp nem mennek a dolgok, csak így, hogy egy modortalan, bunkó, fenyegetőző parasztnak kell lenned.

ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!