Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiskorú személyről készült...

Kiskorú személyről készült fürdőruhás AI generált képeket lehet a Google moderátorai felé jelezni? Vagy nem csinálnak vele semmit?

Figyelt kérdés
Onnan tudom, hogy élő személyről van szó, hogy ez az említett kiskorú személy fent van Youtube-on, viszonylag ismert, aminek annyi jelentősége van csak igazából, hogy emiatt sokan rákereshetnek a nevére és sok emberhez eljuthatnak ezek a képek. Ha valaki esetleg sejti/tudja ki az, akkor se írja le ide a nevét légyszíves!

ápr. 29. 03:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jobb minél hamarabb, nem érdemes várni. Kitudja hányan töltik le az idő alatt, hány emberhez jut el, esetleg ismerőseihez is, aztán halálba cikizik ezzel. Ebből k...a nagy baj is lehet.
máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Magán az oldalon el van rejtve a felhasználó, aki feltöltötte a képeket 😐😐😐 Na jó, szerintem feleslegesen próbálok írni nekik...
máj. 8. 20:46
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendesen az üzemeltetőtől van egy ilyen kép album alatt hossászólás... Az mondjuk lehet automatikus is, de kezd idegesíteni.
máj. 8. 20:50
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem enged ez az oldal belépni, hiába regisztráltam, hogy tudjam jelenteni, hát ezt nem hiszem el 🙄
máj. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!