Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Több százezres csomagokat...

Több százezres csomagokat rendelget valaki a nevembe, kis méretű feltehetőleg telefonok, a címemre. Egy bizonyos gabit-hu-tól is jött csomag, pedig az oldal nem is él. 360 ezres csomagot küldtek ki. Ez valami új átverés sorozat ?

Figyelt kérdés
Az emailcímem rajta volt a kézbesítési papíron nevem, telefonszámom, viszont emailre semmi értesítés nem jött. Valószínűleg csalók szórakoznak. Volt másnál is hasonló ? Rendőrségre megtettem a feljelentést, és szóltunk a futárcégeknek hogy visszaélés történt . . .

#visszaélés #Rendelgetés
máj. 9. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol már olvastam ilyenről, de most nem találom hol. Okosan tetted, hogy elindítottad a feljelentést!
máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom utánvéttel?
máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen utánvéttel, nincs gond mert lemondtam őket, és közöltem a futárcégekkel, hogy ha jön valami, arról még az előtt értesítsenek, hogy kihoznák. Minden esetre furcsa nagyon.
máj. 9. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!