Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthető az Óbudai...

Ezért feljelenthető az Óbudai Egyetem HÖK?

Figyelt kérdés

Tanulmányi és a szociális ösztöndíj állandóan késve érkezik. Mikor 10.-e a határidő a Neptun szerint is, mindig 15-20. között érkezik meg. Én ebből fizetem a kollégiumi díjat amelynek határideje 18.-a, szóval szerintem érthető az aggályom. Én dolgom is, ott is 25.-e a határidő, de milyen érdekes, hogy mindig 22.-én jön meg, ha nem hétvége.

Ez egy állami pénz, ne már a szaros óbudai egyetem üljön rajta, ha már normális tanárokat nem tud alkalmazni.



#ösztöndíj #Óbudai Egyetem #globalista #Disznó fejű nagy urak
máj. 13. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentés előtt előbb írásban reklamáld meg a Tanulmányi Osztályon.
máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekik is börtönbe helyük! Ezek oligarchák.
máj. 13. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
BörtönbeN. Nem nehéz, ugye?
máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

az első kérdés az, hogy minek a határideje a 10-e. a feladásnak, vagy annak, hogy te megkapd, mert nem mindegy. bőven elképzelhető, hogy ők feladják 10-ig, de ezelőtt 30-40 évvel kötöttek egy szerződést valamelyik bankkal, ami 5-10 napos átfutást vállalt akkor (merthogy sok és kézzel csinálták) és senki nem foglalkozott azzal, hogy újra kellene szerződni. pont nem érdekli őket, nem az ő pénzük...


ha a feladásé, ami valószínű, akkor kb. veszett fejsze nyele, mert papíron minden rendben van, maximum petíciózhatsz, hogy legyen más a rendszer, de legideálisabb esetben is évek (merthogy bürokrácia ezerrel), amíg történik valami.


ha a megkapásé, akkor se feljelentés, hanem polgári per, ami szintén évek.

máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, gond számodra megelőlegezni a kollégiumi díjat, akkor a feljelentést felejtsd el mert az sokkal több pénzedbe kerülne. Ha dolgozol is mellette és a pénzed megkapod rá előbb, akkor abból fizesd ki a kollégiumi díjat és az ösztöndíjat költöd majd másra utána. A hónapban akkor is ugyanannyi a pénzed, oszd be!
máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ma már az országon belüli különböző bankok közti utalás is maximum 1 munkanap, bankon belül pedig pár perc. A nemzetközi is 3 munkanap, szóval biztos nem emiatt késik a pénzátutalás.
máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!