Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet egy ilyen helyzetben...

Mit lehet egy ilyen helyzetben/ilyen emberrel kezdeni? Zaklatásról van szó.

Figyelt kérdés

Nem engem érint a dolog.


De ismerem a hölgyet akit zaklatnak. A gyermekeivel nőttem fel. Egy intelligens, törékeny, finom nőről van szó.


Elvált a férjétől, mert az bántalmazta.


A férfi az életben tisztes családapának tűnt, simulékonysága, megnyerő stílusa, kedvessége miatt mindenki kedvelte.


De otthon rémületben tartotta a családot.


Miután sikerült elválnia a nőnek tőle, az a szülői házába költözött. Sajnos ugyanazon a településen van.


Így a pasas minden nap zaklatja, bemászott az udvarra, a háznál ólálkodott. Mivel letörte az önbizalmát az évek alatt a nőnek, az nem mert feljelentést tenni. De kapott segítséget!


Feljelentés megvolt, ejnye bejnye megvolt. De nincsen vér... Nem tudnak mit tenni.



Minden nap követi, minden nap a munkahelyére bejár (ügyfélként) a településen köröz autóval, hogy elcsípje, amikor kijön a házából.


Ez már engem idegesít. Legszívesebben megruháznám, de jobb, ha nem folyok bele, mert az önbíráskodást büntetik. Nekem is meggyűlt a bajom vele..


Egy igazi beteg nőbolond. Zaklatta a melóhelyén a fiatal diákokat tudtommal.


Bejött hozzánk kiterített fehérneműt szagolgatni.


Volt már összetűzésem vele, felnőtt fejjel.


De lepereg róla, bár tőlem azt hiszem tart, de már megint bratyizni próbál.


Hogyan lehet egy ilyen embert jogilag móresre bírni?


Nem igaz, hogy nem lehet egy zaklatót leállítani!



máj. 15. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Azelőtt lerendezték ezt a férfiak ököllel. De nem áll a nő mellett ilyen tökös pasas, vagy nem akar balhét.


Ha a rendőrség keze meg van kötve, akkor mit lehet kezdeni?

máj. 15. 08:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is a nőnek dokumentálnia kéne ezeket a cselekményeket. Legyen mindig nála a telefonja olyan állapotban, hogy azonnal fel tudja venni videóra, ha pl. a férfi bemászik hozzá. A bizonyítékokat mindig este másolja át másik adathordozóra is, hátha egyszer kitépi a kezéből a telefonját a férfi.

Aztán amikor kellő számú bizonyíték összegyűlt, menjen el a rendőrségre. Ha van rá pénze, akkor célszerű ügyvéddel is fölvennie a kapcsolatot, ő profibb tippeket fog tudni adni.

máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!