Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni ez esetben...

Mit tudok tenni ez esetben láthatóság terén? Lent

Figyelt kérdés

Adott egy "anyós" aki láthatóságot akar a gyermekem felé. A gyermekem az apja nevén van, apasági nyilatkozat minden van. Azzal fenyeget bead a gyámügyre és láthatóságot kér mivel ő a nagymama. De én ezt nem szeretném hogy láthassa mivel ez a nő egy gyógyszer függő, elmebajos prostituált. Féltem tőle a gyerekem és a gyerekem is fél tőle. Bódult gyógyszeres állapotban volt mindig látogatni a kislányom(2,5 éves) ezért megmondtam neki többé nem jöhet a lakásunkba és felejtse el a gyerekem. Hónapok után fenyegetni kezdett ezzel hogy joga van látni stb. ő a híres nagymama. Mit tudok tenni hogy ne láthassa soha???

Amint írtam, prostituált és gyógyszer függő, valószínűleg drogos is,de ebbe nem vagyok biztos csak az első kettőbe.

És ez nem csak kitaláció mert én utálom hanem valós dolgok.

Félek hogy megadják neki láthatást és elviszi a gyerekem napokra😢😢



máj. 16. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy prosti, nem számít.

Ha meg is adják a láthatást a nagymamának, akkor sem viheti el, főleg nem napokra. Nagyszülőknek havi egy alkalommal pár órát szoktak megítélni, szülői felügyelettel.

máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es is írja, egy jó hosszú procedúra után ahhoz lesz max. joga, hogy pár órára lássa szülői felügyelet mellett, de el nem viheti! Ha drogos, nem beszámítható állapotban van, akkor a láthatás joga az adott időpontban megtagadható.
máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!