Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pedofil férfinek hogy van...

Pedofil férfinek hogy van képe beperelni engem becsületsértés, rágalmazás miatt?

Figyelt kérdés

A csávó 35 éves és gimis lányokat kerülget, azokkal próbál ismerkedni, én megosztottam facen hogy ezt műveli és le is írtam hogy vigyázzanak ezzel a pedofillal. A nyomorult meg feljelentett rágalmazás, becsületsértés miatt.



Hol élünk basszus??? Mit képzel ez? Miféle beteg világ ez?



máj. 21. 16:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk a pedofilt marhára nem érdeklik a gimis lányok, sőt, már az általános iskola felsősei sem. Joggal perelt be
máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jogában áll, mert eddig még nem követett el bűncselekményt. Így te jogilag rágalmaztad. De mondok jobbat, nem tudom itthon így van e, de Japánban akkor is perelhetnek téged becsületsértés miatt ha az állításod amúgy igaz.


Meg azért a pedofil vádakkal óvatosan, elmúlt években túlságosan sok a Karen aki mindenre mondja, s bizonyítk nélkül is tönkrevághatja mások életét.

máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
93%

Az valóban nem megszokott és én sem tartom egészségesnek, hogy 35 évesen középiskolás lányok körül kóricál egy pasi, de a pedofília nem ez. A pedofilok a serdülőkor ELŐTT álló gyerekek iránt éreznek vonzalmat, márpedig a gimisekre ezt nem igazán lehet már mondani.


Amúgy meg: ha te névvel, képpel, vagy bármilyen más módon beazonosíthatóan nyilvánosan le-pedofiloztad az embert, akkor az bizony lehet rágalmazás és becsületsértés. Gondolkodj egy kicsit, mielőtt ilyeneket írkálsz.

máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez alapján egyáltalán nem pedofil. Azt kerülget, akit akar (ha elmúlt 14), semmi közöd hozzá. Ezért megütheted a bokád.
máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
96%

"gimis lányokat kerülget"


Az a helyzet, hogyha valóban így van, és te azt írtad róla, hogy pedofil, akkor tényleg elkövetted a rágalmazás vétségét. Ja, mivel a Facebook-ra írtad ki, a "nagy nyilvánosság előtt" kitétel is megvalósul - az meg a rágalmazás minősített esete. Ami azt jelenti, hogyha feljelent, te megszívod.

Ahogy írták már előttem, a pedofil KIZÁRÓLAG a serdületlen gyerekekre bukik, a gimisek már messze nem ez a kategória.

máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim válasza:
96%

Hát úgy, hogy valótlant állítottál....


Ezt az egészet leírhattad volna "vigyázzatok vele"-stül meg mindenestül, csak a pedofil dolgot kellett volna kihagyni...

máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
82%
Cumi van.Úgy néz ki felfüggesztettet kapsz majd.Szép kis előéleted lesz te györkérpalánta🌲🌳🍁🍂😂🤣.
máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
91%

Gimisek? Szóval ilyen 15-19 évesek?


Egyrészt ezt a korosztályt az fekteti meg, aki akarja, amennyiben mindkét fél beleegyezik a szexuális együttlétetbe. Magyarországon a beleegyzeési korhatár 14 év. (A legtöbb európai országban amúgy 14-16 év). És mégegyszr kiemelem, ez csak a szexuális együttlétet érinti, a beszélgetést, ismerkedést, randizást, stb nem. Arra nincs korhatár.


Másrészt meg egy 15 éves már bőven vén egy pedofilnak. Valami fejlődési rendellenessége kell legyen, hogy akkora a nemi érés még ne induljon meg. Nálam addigra jóformán már be is fejeződött...



Szóval itt az egyetlen baj veled van.

Ne dobálozz olyan szavakkal, amiknek a jelentését sem ismered, és a jogszabály nem ismerete nem mentesít a felelősség és a bűntetés alól.

máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
90%
A végzős gimisek 18 év fölöttiek például. Szóval kb semmit nem csinál a csávó, ami törvénytelen és te le akarod járatni. Mit vártál? Buksisimit?
máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
66%
Bár furának tartom, hogy egy 35 éves pasi gimis lányokat kerülget és nem a korosztályában ismerkedik, illetve erkölcsileg is kifogásolható a dolog, de ahogy írták többen is, törvényekbe ez nem ütközik. Pedofília 14 év alattiak esetén valósulna meg azt hiszem.
máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!