Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miről szól az új médiatörvény?...

Miről szól az új médiatörvény? (Mért van mindenki ennyire felháborodva? )

Figyelt kérdés
Nem elfogult, szélsőakármelyikoldali választ kérek, hanem OBJEKTÍVET.
2010. dec. 21. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Ehhez ismerni kellene az új médiatörvényt. Tekintettel arra, hogy az éjjel/hajnalban fogadták el, nem hiszem, hogy a képviselőkön kívül bárki tisztában lenne az abban írtakkal. Egyelőre csak kiragadott példákról hallani.
2010. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Én még azt sem értem miről szól a régi médiatörvény. A Valóvilágról meg a megasztrról?
2010. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Kb Észak Korea szintű szólásszabadság lesz.Csak a FIDESZ okosságait lehet cenzúra nélkül olvasni.Netet is cenzúrázni fogják,egy ilyen válaszért az oldal gazdáját már büntethetik.
2010. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

több mint 150 oldalas

Szóval maximum a seggelős jogászok ismerik akik "szeretnek" olvasni.

Többek közt amúgy korlátozni akarják az információáramlást.

2010. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
egy diktatúra kezdete
2010. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
azt mondták Fehéroroszország az utolsó diktatúra Európában...ez mától módosítandó
2010. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szólás szabadság eltörlése.
2010. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bocs, én voltam a hülye, hogy megkérdeztem -.-"
2010. dec. 21. 20:48
 9/14 anonim válasza:
100%

Én egészen kb 1 órával ezelőttig nem akartam belefolyni a politikába, nem is értek hozzá mert van nekem e nélkül is elég bajom, de ez a médiatörvény kiverte nálam is a biztosítékot. Mivel médiatudomány szakos hallgató vagyok, ebből kifolyólag nagy valószínűséggel vhogy a médiában fogok elhelyezkedni. Pont az újságírás érdekelt volna, szívesen írtam volna kritikákat is stb.

Így viszont, h megszűnik a sajtószabadság, mi értelme lenne az egésznek? Tűzhetek ki új célokat magam elé.

Ez az egész annyira szigorú lesz, h ha csinálok egy blogot és azon olyan dolgokat írogatok, ami a "nagy embereknek" nem tetszik, akkor már büntetnek is?


Lehet naiv kérdés, de nem lehet vhogy ezt a médiatörvényt visszavonni? Értem, h most elfogadták, de nem lehet vhogy megakadályozni, h érvénybe lépjen ez az egész?


(Bocsánat a feltett kérdésekért és h nem teljesen a kérdésre válaszoltam!)

2010. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.


És mi lesz pl a humoristákkal és parodistákkal? Ők sem figurázhatnak ki politikusokat?

2010. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!