Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetünk abban az esetben,...

Mit tehetünk abban az esetben, ha a Párom volt felesége alaptalanul, jóhiszeműségünket kihasználva (ő nem tudja megvárni a postát! ) kért fizetésletiltást gyermektartással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

A gyermek (nagykorú) papíron elismerte a gyerektartások átvételét aláírásával. A volt feleség viszont perelt és minden előzetes értesítés nélkül a Bíróság kiküldte a letiltást.

Fellebbeztünk, de 1,5 hónap után újra nyilatkozni kellett. Ezt fél hónapja megtettük. Ez idő alatt Párom 3 havi fizetésének kb. felét levették, ami az iskolavégzésig fizetendő összeget meghaladta. A banki hitelek meg megesznek minket. Már újabb hitelt kényszerültünk felvenni, hogy a többit ki tudjuk fizetni. Több telefonbeszélgetést is felvettünk (bár ez nem ezzel kapcsolatos) ami igazolja, hogy mást is papír nélkül szándékozott intézni.


2011. jan. 17. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyeztessetek és inkább utalja a céged amikór megkapod a fizetést,az a legegyszerűbb.Nem felejted el és hamar ott van!
2011. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsánat most olvastam végig,ehhez már nem tudok hozzászólni!De szerintem egy ügyvéd megtudna mondani mindent.
2011. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!