Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Január 3án küldték el kermire...

Január 3án küldték el kermire a convesre cipőmet de még mindig ott van azaz kerek 1hónapja! Szerintetek ez normális? Ilyenkor mit lehet tenni mert nekem szükségem van a cipőre!

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek kellet nekik a cipőd? Ha l tudom azt a behozatalkor forgalmazás előtt kérik az ilyen minőségi vizsgálatokat a terméket értékesíteni kívánó cég. Hogy magánszemély tulajdonát kérik, ezt még nem hallottam. - A másik meg az, hogy ma Január 31-én -4-5°C-ban (vagy ezen a héten) mi a francnak neked tornacipő??? Lefagy a lábad, aztán kiesel suliból-munkából ... szóval beteg akarsz lenni? Kell ez neked? Majd felveszed tavasszal amikor jó idő lesz, addigra úgyis visszakapod.
2011. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a segítő szándékodat, de majd én eldöntöm mikor hordom a cipőmet, és amúgy sem ez volt a kérdés.
2011. febr. 1. 14:15
 3/4 anonim válasza:

Gondolom garanciás problémák voltak.

Kedves első, nem csak tornacsuka létezik konzervből... -.-'

2011. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
h_lye
2011. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!