Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaptam egy ajánlott levelet,...

Apácska kérdése:

Kaptam egy ajánlott levelet, a helyi önkormányzattól, lehet, hogy valami büntetés lesz, vagy idézés?

Figyelt kérdés
Múlt héten bevittek nyilvános vizelésért. Elég részeg voltam, és nem voltak nálam iratok, úgyhogy vagy nem akartam vagy nem tudtam megmondani az adataimat, de bent kiderítették valahogy. Mikor elengedtek 4 papírt írtam alá az egyiket helyben megkaptam, azon annyi van, hogy előállítottak, de semmi egyéb. Most jött egy értesítésem hivatalos irat érkezéséről, és parázok, hogy büntetés vagy idézés lesz. Sajna nem tom miket írtam alá.
2011. márc. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem büntetés
2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg modellt kell állni ehhez a szoborhoz:

[link]

2011. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 doboszoli ***** válasza:
Ha meghallgatnak, hivatkozz hugyosKis Ernőre, mondd, hogy manager tablettát szedtél...
2011. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
doboszoli Te jó fej vagy.
2011. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:
Kösz.
2011. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam pénzbírságot, de küldtek egy levelet az önkormányzattól. A legközelebbi ilyen esetnél terhelő körülményként kezelik h előfordult már.
2011. okt. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!