Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ilyen nevetséges a...

Miért ilyen nevetséges a magyar törvényhozás?

Figyelt kérdés
A tojásdobálást börtönnel akarják sújtani.Gyilkosságért 5 év tojásdobálásért 2 év.Szánalmas nem?
2009. márc. 13. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
szerintem inkább az a szánalmas, hogy azon szinten vagyunk, ahol jópáran úgy gondolják, hogy megdobálni valakit tojással az belefér a véleménynyilvánítás szabadságába.
2009. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az egész ország nevetséges,miér pont a törvényhozás lenne kivétel?
2009. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A magyar törvényhozásnak régóta nincs koncepciója, kiragadnak egy-két részterületet, és valahogy leszabályozzák. Ebből alakulnak ki olyan anomáliák, amit példának hoztál. Nagyon erősek a lobby-k is, amik hivatalosan ugyan nem léteznek Magyarországon, de gyakorlatilag a jogalkalmazásban dolgozók a saját területükön pontosan érezhetik, h' egy adott törvénymódosítás kinek áll az érdekében. Sajnos a szakmát már nem divat megkérdezni, az ostoba, "mindenhez értő" politikusok annyit tudnak, h' a pártjuktól kapott lista alapján megnyomják a gombot. Tényleg szánalmas.
2009. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok!


Nincs túl nagy rálátosom a politikára, még fiatal is vagyok, nincs sok tapasztalatom, de azért megpróbálom leírni a véleményemet.


Szerintem az a szánalmas, hogy csak 3 év különbség van a két "bűncselekmény" között. Nincs azzal semmi gond, hogy 2 év jár a tojásdobálásért, hiszen nem kell kimenni tüntetni, lázadni, főleg nem tojást dobálni. Ezzel úgysem lehet semmit elérni. A gyilkosokat pedig nem 5 évre ültetném le, hanem minimum 100 évre, hogy esélye se legyen szabadulni, sőt visszavezetném a halálbüntetést is. Nehogymár egy gyilkos a mi adónkból éljen!!!


Le lehet pontozni, de én akkor is így látom, ezeket a dolgokat!

2009. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát én mindig mondom, most már nem csak egész Európa hanem az egész világ rajtunk röhög, de mi csak hajtogatjuk a magunk idiótaságait ...


Innen tényleg csak menekülni kell, de bármennyire is szeretnék, nem könnyű dolog, főleg úgy nem, hogy a nagy Nyugaton pedig amint megtudják, hogy magyar vagyok, máris eltűnik az előtte lebeszélt munkalehetőség hirtelen. Úgyhogy kár kábítani magunkat, megvan ám a vélemény rólunk bőven ..... Van aki ezen csodálkozik? Javaslom, nézzetek külföldi híreket ...

Magyarország és amagyarok két kategóriában tudnak megjelenni:

1, elrettenő negatív példa

2, paródia

Szomorú, de ez van ....

2009. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak mi, magyarok tehetünk erről. Tegyünk róla, hogy változzon a magyarokról kialakított vélemény. Fiatalok: nektek kell példát mutatni, az én fiatalságom idején az szoci stílussal együtt jobb véleménnyel találkoztam külföldön. Hol romlott el? Erről nem tehet Gyurcsány Ferenc!
2009. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert így néz ki egy liberális törvényhozás. hát az is nevetséges,hogy most azok az emberek hoznak ilyen törvényeket akik a rendszerváltáskor azért tépték magukat,hogy "tojást dobálhassanak"
2009. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem nevetséges,hanem röhejes.
2009. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit tudok hozzáfűzni hogy innen amilyen gyorsan csak lehet,huzzni a p'csába,külföldre.És az is igaz amit egyik elöttem szolo irt a külföldi csatornákkal kapcsolatban.Sok marha meg védi Magyarországot!Nemtom az olyan emberek nem járnak nyitott szemmel?Vagy annyira jo soruk van.Netalántán párttagok?Vagy régebbröl egy vérbeli kommunista?Előfordul!Hozzáteszem mindenhol van sz'r,de itt!!förtelem!Meg szeretném dicsérni az egyik elöttem szolot aki rávilágitott arra a fontos dologra hogy egy tojásdobálás és egy gyilkosság között sajna nem sok a különbség.Ez igy igaz!Ez magyarország!Amit már Fankadeli Feri is elénekelt és öt nagyon tudom értékelni mert odab'szosan énekel,és akik meg rossz szemmel nézik Fankadelit,azoknak fáj az igazság!Mások előtt nem valják be de szomoru lenne ha még saját maguk elött sem amikor pl egyedül vannak valahol!

Üdv

2009. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!