Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan szeretkezhetnék páromma...

Hogyan szeretkezhetnék párommal a börtönben?

Figyelt kérdés

Azt kérdezném, jogomban áll e látogatást tenni férjemhez a büntetésvégrehajtási intézetben (fegyházban)?

Milyen eljárással kell kérvényezni ezt a szándékot?


2011. máj. 23. 00:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A bűncselekmény tényét most itt nem szeretném feszegetni. Ettől még előre láthatólag így is- úgy is 8 év...

A kérdés továbbra is: hogyan lehetséges ennek megoldása? A fegyháznak nincs ügyfélszolgálata, akihez fordulhatnék, ez nem a Tesco. Szegényemet sajnálom, amiért ott bent ennyire egyedül van, senki nincs, aki kielégíthetné a vágyait. Ha már ott lennék, persze átadnék neki ezt-azt, hogy könnyebbítsek a már amúgy is nagyon nehéz sorsán.

2011. máj. 23. 13:09
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Jaj szegénykém. Szerintem egyből fejbe kellett volna lőni, aztán nem lenne vele több gond.
2011. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Rácson keresztül, ha elég hosszú!
2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 tetris ***** válasza:
70%

A fegyház egy nagyon szirogú büntetésvégrehajtási intézet. VAgyis az, hogy nem lehet a családjávak, a büntetésének egy része. Nem azért sittelték le, hogy ott szórakozgasson a nejével, hanem hogy elgondolkozzon azon, amit csinált, és térjen észhez.

"Szegénykémnek" most biztos nagyon cudar lehet az élete, da vajon az, a valaki, aki az áldozata volt, most hogy érzi magát? Ha még életben van egyáltaláán.

Ne legyenek illúzióid. Ha valaki legalább 8 évre számíthat egy fegyházban, akkor valszeg embert ölt. Éa ha tényleg ezt tette, akkor ott is a helye, amíg csak meg nem rohad "szegénykém."

2011. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem már van aki kielégítse a vágyait... vagy pont fordítva. :)


Én Magyarországon még nem hallottam ilyenről, hogy lenne.

Persze, italautómatát ne tegyünk a ketrecébe?



8év? Akkor tuti nem gyilkosság, mert ebben a nyomorult országban nem ér ennyit egy emberi élet...

2011. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Javasolnám h rakjunk be félkarút is a cellába h legyen mibe dobálni a segílykét:) Esetleg jakuzzi szauna stb nem hiányzik szegénykének?
2011. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

a ribanc a bűnözővel..jó páros

8 év?

baromi sok..emberölésését szoktak annyit kapni, többmilliós csalásért is csak másfél éveket szoktak osztogatni

ez életre veszélyes bűn lehet mégpedig visszaesőként

egyébként a börötön nem hotel, ha sex kell menj hímk*rvához

2011. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

igen nyolc év

biztos lehet benne mindenki, hogy igen súlyos bűnt követtek el ezek a mocskos sexcigányok

2011. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyunk cigányok. Én kifejezetten félig zsidó vagyok! Nem kell ítélkeznetek, ezt már megtették helyettetek, sajnos a kelleténél súlyosab mértékben.

Remélem, számíthatok a továbbiakban értelmes(ebb) válaszokra!

2011. máj. 24. 01:57
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Vádold őket antiszemitizmussal. A zsidók úgyis azt szokták, ha valamit el akarnak érni vagy valaki nem szimpatikus nekik. Amúgy a sok kárpótlásból, amit a holokausztért kaptok nem jutott olyan ügyvédre, aki kihozza a börtönből?
2011. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!