Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legálisak az FLP termékei?

Legálisak az FLP termékei?

Figyelt kérdés
Vagy más egyéb ilyen hálózat termékei? Vannak betiltott termékeik? Hallottam, hogy nagy itthon a gyógyszerlobbi, és egy hasonló vitamin-komplex engedélyeztetését hozzsú időkön át el tudnak húzni. Hol találom meg ezeket az oéti oldalán? Jogszabályok? Betiltásokról?
2009. márc. 24. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Természetesen legálisak, különben nem lehetne forgalomba hozni őket. Van 1-2 termék, amit korábban nem lehetett Magyarországon kapni. Ennek az volt az oka, hogy nem engedték be bizonyos körök, mert egyes gyógyszerekkel vették volna fel a versenyt, és ez rontja a gyógyszeripart, ami a fegyvergyártás után a második legnagyobb lobbi. De a gyógyszer lobbi nem csak hazánkra vonatkozik. Ajánlom figyelmedbe a "Világ rák nélkül" és a Cenzúrázott egészség könyveket.

Egy ilyen termék engedélyeztetése valóban hosszú időt vesz igénybe, és sajnálatos módon nem azt nézik, hogy megfelel e bizonyos előírásoknak. De az említett könyvekben erről is olvashatsz.

2009. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem ismerem az FLP termékeket, de itt találhatók az engedélyezett termékek: [link]


itt pedig a jogszabályok: [link]


betiltott termékekről még nem találtam listát

2009. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen legálisak és szakmailag teszteltek. Ez a termékekre is rá van írva magyarul. Betiltott termékeik eddig nem voltak. Én nem tudok róla, hogy bármelyiknek is káros hatása lenne, max. nincs gyógyító hatása, de azért van 1-2 termék, ami igen sokat segít. Szóval ártani nem árt, hogy használ-e az meg már az egyénen is múlik.
2009. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne betiltott terméke? ne szédíts ... tudok olyanról amit pl. Szlovéniában be lehet szerezni, de nálunk nem engedélyeztek, valszóínű nem ok nélkül.


Egyébként engem csak a méreg önt el, amikor meghallom ezeknek az idiótáknak az erőszakos szövegét, hogy "vedd meg ezt a löttyöt 8 ezerért, mert ez mindenre jó". Aztán, ha kicsit szakmailag is "kötekednék", akkor persze az illető is kifogy elég hamar az érvekből, de undorítónak tartom, hogy sok kétségbeesett embert etetnek a hülyeségeikkel, hogy vedd meg ezt a 70 ezres csomagot, és ez jó rák ellen, ez jó a cukorra, ez jó MINDENRE.... na no comment. Ugye ilyen természetesen nem létezik, csak az agyukban, tudod nagyon boldog lenne sok ember, ha ilyen széles spektummal ható gyógyszert sikerült volna már feltalálni. Ne engedd magad etetni, az említett könyvekről pedig hadd ne mondjak semmit, de azért nem kell mindent elhinni azokban sem ... nézd csak meg a szerző "hovatartozását" .... én speciel a falnak megyek, ha meghallom a nevét, már csak attól is. Hihetetlen, de hát tudod, a néphülyítésnek nincs határa, és egy olyan ember aki nem igazán jártas ezen a területen szakmailag, az meg el fogja szerencsétlen hinni, hogy majd a rákból ez fogja kivinni őt, meg a cukra is ettől lesz jó, de hallottam még extrémebb hülyeségeket is, aztán ott is elég volt csak két szakmai keresztkérdés, és máris elakadt a kedves terjesztő (vagy minek nevezzem) szava .... érdekes.

Szerinted miért ragaszkodnak annyira a zárt láncon keresztül történő értékesítéshez és jobb ha nem is tudod meg milyen haszonkulcsokkal ....


Úgyhogy röviden:

Nincs betiltva, és elvileg a legtöbb legális, de nézd, a víz is legális ... az én véleményem szerint kb annyi értelme van, merthogy mást nem igazán vélek felfedezni a placebohatáson kívül. Ezt el kell ismerni, néha bejön.

2009. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

06:52-es:

jaja, valahogy így, ártani nem árt, akkor miért ne?

2009. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
07:40-es: a kérdező Magyarországról beszélt és tudtommal itt semmilyen terméket nem tiltottak be tőlük. Az ártani nem árt alatt pedig nem azt értettem, hogy ettől még meg kell venni. De az az igazság, hogy ártani nem ártanak, viszont a többségük nem is használ. Valójában az FLP inkább marketing fogás, mint gyógyászat, ezt bárki láthatja...nagyon nagy pénzeket akasztanak le belőle egyesek, de valljuk be, találtak egy legális kiskaput. Ettől még nem kell becsmérlő hangnemben írni más hozzászólásáról.
2009. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

7:40-es-nek: valóban van/volt olyan termék, amit Szlovéniában lehet kapni, nálunk meg nem. Ennek megvan a maga oka, de nem az, hogy be lenne tiltva. Annyi, hogy magasabb a hatóanyag tartalma, mint amennyit engedélyezni mertek, hiszen ha korábban engedélyezték volna, rontotta volna a gyógyszeripart. Magyarul: gyógyszer helyett ezt vették volna az emberek. Ezzel pedig rontották volna az ipart.

Másrészt több ezere, világszerte pedig több millió ember tapasztalata az, hogy a termékek használnak. Az pedig bizonyított tény, hogy az étkezési szokásaink és az ételeink silány minősége, a gyümölcsök, zöldségek csökkenő vitamin tartalma miatt szükséges valamilyen táplálékkiegészítő fogyasztása. Természetesen csak akkor, ha egészséges akarsz maradni. Szó nincs arról, hogy mindenre jó, hogy gyógyítanak! Hiányt pótolnak a szervezetben, ezáltal a szervezet képes magát meggyógyítani. Az FLP termékei kiváló minőségűek és magasan elismertek világszerte. Különben nem lenne sikeres már több mint 30 éve. Lehet támadni, lehet utálni ha neked ez jól esik...de ez a lényegen nem fog változtatni. Valószínűnek tartom, hogy egy vagy több negatív tapasztalatod volt, de ez nem a termékek miatt, inkább azok miatt, akik erőszakosan akarták "eladni" neked a termékeket.

2009. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!